FOTO: Paula Čurkste/LETA

Piektdien pēcpusdienā autobraucējiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, savukārt brīvdienās, saglabājoties saulainam laikam, intensīva satiksme varētu būt jūras piekrastes virzienos, norādīja VAS «Latvijas valsts ceļi» (LVC) pārstāvji.

Tāpat LVC pārstāvji atzīmēja, ka, plānojot braucienus, brīvdienās jārēķinās arī ar to, ka daudzviet ir sākušies ceļu remontdarbi, bet līdz ar tiem ieviesti arī satiksmes ierobežojumi.

LVC atzīmēja, ka Pierīgā lielākie satiksmes ierobežojumi ir Mārupē, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu braukšanas laiku, jo notiek Daugavas ielas (autoceļš P132) pārbūves darbi. Tur ir ieviesti ātruma ierobežojumi un divos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Braucot no Rīgas uz Rēzekni vai otrādi, jārēķinās, ka uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne (A12) posmā no Varakļāniem līdz Viļāniem ir remonts un četri pagaidu luksoforu posmi.

Braucot no Rīgas uz Daugavpili un otrādi, jārēķinās, ka ceļa remontdarbi notiek vairākos posmos uz Daugavpils šosejas (A6) un uz tilta pie Daugavpils. Posmā no Klidziņas līdz Zemkopības institūtam Skrīveros ir viens ar luksoforu regulēts posms. Remontdarbi notiek arī uz tilta pār Aivieksti, un satiksme virzienā uz Daugavpili notiek pār tiltu, bet no Daugavpils puses tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem.

Vieni no lielākajiem remontdarbiem ir uz autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) pa ceļam no Madlienas līdz Skrīveriem, kur ir desmit luksoforu posmu, to izbraukšana prasa vairāk nekā stundu.

Tikmēr Vidzemē uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) posmā no Cēsīm līdz Ģūģeriem divos posmos satiksmi organizē ar luksoforiem, un tos var izbraukt 20 minūtēs, bet uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posmā no pagrieziena uz Kaipiem līdz pagriezienam uz Gulbīti ir seši luksoforu posmi, un tos var izbraukt 40 minūtēs.

Latgalē uz autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Bašķiem līdz Preiļiem ir astoņi luksoforu posmi, un tos var izbraukt nepilnā stundā. Tiem, kas dodas no Rīgas uz Aglonu un uz Rīgu no Aglonas, LVC iesaka izmantot Daugavpils šoseju (A6), autoceļu Višķi-Nīcgale (P64) un Rēzeknes-Daugavpils ceļu (A13).

Uz autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Steķiem līdz Atašienei ir pieci luksoforu posmi, un tos var izbraukt nepilnā stundā, bet uz autoceļa Kārsava-Ludza-Ezernieki (P49) posmā no Pušmucovas līdz Ludzai satiksme trīs posmos tiek organizēta ar luksoforiem, un tos var izbraukt pusstundā.

Savukārt Kurzemē uz autoceļa Ventspils-Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei aktīvo būvdarbu laikā vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforiem, kurus vakaros ņem nost. Uz autoceļa Ezere-Embūte-Grobiņa (P106) posmā no Ezeres līdz Liepiņām trijos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, un tos var izbraukt pusstundā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO