Zviedru izcelsmes dīdžejs Avicii jeb Tims Berglings (Tim Bergling) septiņas nedēļas pēc viņa nāves guldīts zemes klēpī, vēsta ārvalstu mediji.

Avicii bēres notikušas 10. jūnijā privātā ceremonijā ģimenes locekļu un tuvāko draugu lokā.

Vēstīts, ka dīdžejs apglabāts Skūgširkogordenas kapsētā Stokholmā. Šajā pašā kapsētā zemes klēpī guldīta leģendārā zviedru kinoaktrise Grēta Garbo.

❤️

A post shared by Jesse Waits (@jessecwaits) on

Kā zināms, mūziķis tika atrasts miris 20. aprīlī Omānā. Viņam bija 28 gadi.

Nedēļu pēc Avicii nāves viņa ģimene nāca klajā ar publisku paziņojumu, kurā netiešā veidā atklāts, ka mūziķis izdarījis pašnāvību: «Mūsu mīļais Tims bija meklētājs, ievainojama, mākslinieciska dvēsele, kas meklēja atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Perfekcionists, kurš ceļoja un strādāja smagi vietā, kas noveda pie pamatīga stresa. Kad viņš pārtrauca koncertēt, viņš vēlējās atrast balansu dzīvē, lai būtu priecīgs un varētu darīt to, ko mīlēja visvairāk, - radīt mūziku. Viņš ļoti cīnījās ar domām par dzīvi, tās jēgu un prieku.

Viņš tā vairs nevarēja dzīvot.

Viņš vēlējās atrast mieru. Tims nebija radīts biznesam, kurā atradās; viņš bija jūtīgs puisis, kurš mīlēja savus fanus, bet izvairījās no uzmanības. Tim, tu vienmēr būsi mīlēts un tevis mums pietrūks. Tas, kāds tu biji un kādu mūziku radīji, mūžīgi dzīvos mūsu atmiņās. Mēs tevi mīlam!»

Vairākos medijos izskanēja ziņa, ka mūziķis izdarījis pašnāvību, sagriežot sevi.

Mūziķis divas reizes nominēts prestižajai «Grammy» balvai. Viņa pazīstamākās dziesmas ir «I Could Be the One», «Wake Me Up», «Levels» un «Hey Brother».

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams