Raimonds Pauls

FOTO: Mārtinš Otto

28. maijā Rīgas Latviešu biedrības namā norisinājās jaunās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas jaunā albuma «Kontrasti» atvēršanas svinības. Pasākumu kuplināja visu albuma dziesmu mūzikas autors Maestro Raimonds Pauls, kurš kopīgi ar Kristīni un mūziķiem atskaņoja vairākas dziesmas no jaunā albuma. Aplūko foto no prezentācijas!

Albums «Kontrasti» ir ierakstīts kopā ar «Latvijas Radio bigbendu». Visu dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet visu dziesmu vārdu autors ir Guntars Račs, kurš vakardienas svinībās bija uzņēmies vakara vadītāja lomu. Šāds autoru tandēms jau reiz strādāja arī pie Kristīnes pirmā ierakstu albuma «Melns ar baltu», kurš nāca klajā 2014. gadā un tika nominēts «Zelta mikrofona» balvai. Jaunā albuma dziesmas aranžējis bigbenda pianists Viktors Ritovs.

Pasākumu «Māmuļā» vakar apmeklēja albuma radošā grupa, bigbenda mūziķi, radio un preses pārstāvji, Kristīnes un Maestro paziņas. Par ziediem parūpējās un dāvanas katram pasākuma dalībniekam sarūpēja albuma ģenerālsponsori - nākotnes zaļo tehnoloģiju uzņēmums «Organiq», kuram ar Maestro Paulu jau izveidojusies pastāvīga sadarbība, jo uzņēmums vēl šogad atbalstīja arī Maestro albuma «Kad tu ej pie bitēm» izdošanu.

Par godu jaunā albuma klajā nākšanai plānota arī koncertu sērija rudenī, kurā šī programma izskanēs 24. septembrī Rīgā, VEF kultūras pilī, 7. oktobrī Cēsīs, 10. oktobrī Liepājā un 14. oktobrī Rēzeknē. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO