Maija beigās un jūnijā Alvja Hermaņa iestudējums «Garā dzīve» tiks izrādīts Izraēlas pilsētā Telavivā notiekošā festivālā «Jaffa fest 2018». Savukārt jūnijā un jūlijā ar iestudējumu «Brodskis/Barišņikovs» teātris viesosies Itālijā, informē Inga Liepiņa, JRT reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste.

No 31. maija līdz 2. jūnijam izrāde «Garā dzīve» tiks izrādīta festivālā Jaffa fest 2018, kas ir daļa no Izraēlas valsts 90. gadadienas svinību programmas. Jaunajā Rīgas teātrī «Garā dzīve» pirmizrādi piedzīvoja 2003. gada 9. decembrī un Latvijā tika nospēlēta vairāk nekā 400 reižu. Ārpus Latvijas «Garā dzīve» ir rādīta jau vairāk kā 30 valstīs un 50 pilsētās, un pirmo reizi to būs iespējams noskatīties arī Izraēlas skatītājiem.

Jaunā Rīgas teātra viesizrādes tiek organizētas sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Izraēlā un ir veltītas Latvijas valsts simtgadei.

Pēc Izraēlas Jaunā Rīgas teātra viesizrādes turpināsies Itālijā ar Alvja Hermaņa iestudēto izrādi «Brodskis/Barišņikovs». No 26. jūnija līdz 28. jūnijam tā būs skatāma Napoli Teatro Festival, Neapolē, Itālija, no 3. līdz 5. jūlijam - XXXI Festival Of The Maggio Musicale Fiorentino, Florencē. Itālijas viesizrādes tiks noslēgtas ar izrādēm Venēcijas operā Teatro La Fenice di Venezia no 13. līdz 15. jūlijam.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams