FOTO: AFP/SCANPIX

Par septiņkārtējā pasaules Formula 1 pasaules čempiona Mihaēla Šūmahera veselības stāvokli pēc 2013.gada decembrī gūtās galvas traumas informācijas aizvien ir ļoti maz. Patiesībā pareizāk pat būtu teikt - publiskas informācijas nav. Ģimenes locekļi un Šūmaheru aprūpējošais personāls klusē. Tikai bijušajam autosportistam tuvu stāvoši cilvēki laiku pa laikam izsakās, ka ir cerība Šūmaheru atkal reiz redzēt izejam sabiedrībā. Tieši tā 2018.gada martā izteicās Šūmahera draugs un autosportists Mihaēls Bartelss. Bet, kamēr fani un autosporta pasaule cer uz leģendārā sportista atlabšanu, lūk, 10 viņa citāti, kas apkopoti interneta vietnē www.azquotes.com.

 

FOTO: Imago/ScanPix

Citāts Nr.1

Esmu vienmēr ticējis, ka nekad nedrīkst padoties. Ir jāturpina cīnīties arī tad, ja iespējas ir niecīgas.
 

FOTO: Imago/ScanPix

Citāts Nr.2

Nekad nedomā, ka panākumi ir tikai tavs nopelns vien. Ja klausīsies tikai sevī, tas būs pirmais solis pretī pagrimumam. Uzvaras ziedi ir domāti daudzām vāzēm.
 

FOTO: Reuters/ScanPix

Citāts Nr.3

Dažreiz mazākajām detaļām ir ārkārtīgi liela nozīme. Ja neveltīsi 100 procentus savas uzmanības visām detaļām, ātri iekulsies ķezā.
 

FOTO: AP/ScanPix

Citāts Nr.4

Uzvari vienā sacīkstē, bet nākamā ir jautājuma zīme. Vai tu aizvien esi labākais vai ne? Lūk, tas ir smieklīgi. Bet tas arī ir interesanti. Tas ir izaicinoši. Tev sevi ir jāpierāda katru reizi.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.5

Kad tiku pie naudas, zināju, ka es kādu atbalstīšu. Un šis «kāds» bija mana ģimene. Tādēļ, ka mēs bijām lielos parādos. Tādēļ iedevu tēvam šo somu - pilnu ar naudu. Un viņš nespēja noticēt. Tas bija ļoti īpaši.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.6

Es esmu Mihaēls Šūmahers. Man mana braukt prasme nav jāpārbauda.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.7

Kad 14 gadus esi bijis kādas kopienas daļa, tas tevi neizbēgami veido. Daļa Ferrari man vienmēr būs līdzās; daļa manas sirds vienmēr būs sarkana.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.8

Tiem, kuri Formula 1 ir ieradušies bez iepriekšējas pieredzes mašīnās, kurās nav elektronisko asistentu, būs grūti. 800 zirgspēku kontrolēšana, paļaujoties tikai uz roku muskuļiem un kāju jutīgumu, var izrādīties bīstama nodarbošanās.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.9

Mika Hakinens bija mans labākais sāncensis viņa kvalitāšu dēļ. Ļoti cienīju viņu tādēļ, ka trasē cīnījāmies ar 100% atdevi, taču ārpus sacensībām bijām pilnīgi disciplinēti. Mēs cienījām viens otru un ļāvām viens otram dzīvot mierīgi.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.10

Es aizgāju, jo man vairs nebija degsmes, motivācijas, es biju noguris. Tobrīd domāju: «Bija labs laiks, šīs ir beigas.» Kaut kad pienāk īstais brīdis atzīt, ka ir jābeidz.
Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO