FOTO: publicitātes

Dažādās Rīgas vietās tiek filmēta režisora Māra Martinsona jaunākā filma – komēdija «Jaungada taksometrs». Filma stāsta par aizraujošiem notikumiem Vecgada vakarā, kad taksometra vadītājam jānogādā cilvēki Rīgas visdažādākajās vietās, kur tie sagaidītu un nosvinētu gada svinīgāko nakti. Ielūkojies kadros no filmēšanas laukuma.

Filmas galvenais varonis - taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) neatsaka palīdzību nevienam un nakts gaitā top par liecinieku neparastām situācijām, kļūstot par kaut ko vairāk nekā tikai šoferīti. Pasažieri Andreja personā atrod draugu, izpalīgu, uzklausītāju.

«Jaunās spēlfilmas ideja radās tūlīt pēc filmas «Maģiskais kimono» pirmizrādes. Šī filma savā ziņā noslēdza manu Japānas filmu triloģiju. Daudzi cilvēki man ir uzdevuši jautājumu, kāpēc man ir tik aktuāla vientulības tēma, kas parādās šajās filmās, un sapratu, ka labākais veids pierādīt to, ka īstenībā es esmu dzīvespriecīgs un jautrs cilvēks, ir nevis ar vārdiem, bet darbiem. Savā laikā Lietuvā es vairāk nekā 10 gadus veidoju humora seriālus un raidījumus, kuri šobrīd ir kļuvuši jau par Lietuvas televīzijas humora klasiku (šovi «Šapro šou», «Tegyvuoja Karalius!» («Lai dzīvo karalis!»), seriāls «Grybauskai» u.c.). Un tieši pēc «Maģiskā kimono» pirmizrādes, tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, es sapratu, ka kinoteātros, pretēji televīzijas piedāvājumiem, īsti nav tādas latviešu filmas, uz kuru cilvēki varētu aiziet, kopā smieties un sekot dažādu cilvēku likteņiem aizejošā gada pēdējās stundās. Tā arī radās ideja par «Jaunā gada taksometru», kur taksometra vadītājs, braucot ielās, savieno dažādus stāstus,» atklāj filmas «Jaunā gada taksometrs» režisors Māris Martinsons.

FOTO: Publicitātes

Filmas aktieru sastāvs: Lauris Reiniks, Ģirts Ķesteris, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa-Egliena, Dārta Daneviča, Andris Bulis, Ieva Florence, Nauris Brikmanis, Māra Sleja, u.c. Filma pirmizrādi piedzīvos jau 2018. gada nogalē.

Filmas veidotāji ir režisors Māris Martinsons, producente Linda Krūkle (filmas - «Amaya», «Romeo n’ Džuljeta», «Maģiskais kimono» u.c.) un operators Jānis Jurkovskis.

Filmu producē producēšanas kompānija «Krukfilms» (Latvija).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO