10.martā Rīgā tika prezentēts jaunais Audi A7 Sportback un sākta tā pārdošana Audi dīleru salonos Rīgā. Veidojot trāpīgu sinerģiju starp mūsdienīgām tehnoloģijām un Latvijas mākslas vērtībām, Audi A7 bija iespējams apskatīt pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Modeļa Gran Turismo stils ar dinamiskām līnijām un pilnībā digitālu vadības sistēmu nodrošina neatkārtojamu braukšanas pieredzi. Audi A7 ir uzlabota arī vadāmība un komforta līmenis tuvos un tālos pārbraucienos, kā arī automobilis ir aprīkots ar daļējā hibrīda tehnoloģiju.

Jaunais Audi A7 bija novietots tieši pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ieejas, izceļot modeļa jauno dizaina valodu – lielās virsmas, asās šķautnes un precīzas, sportiskas līnijas, uz klasiskās muzeja arhitektūras fona. Pasākuma viesi iepazinās ar modeļa priekšrocībām un jauninājumiem, tuvāk aplūkojot Audi A7, kas sevī apvieno sportiska biznesa un atpūtas automobiļa īpašības.

Foto: Publicitātes foto

«Jaunais Audi A7 ir īsts mākslas darbs. Šī četru durvju kupeja iemieso Audi jaunās luksusklases dizaina valodu, kas tika aizsākta ar 2017. gadā prezentēto Audi A8 un turpinās ar nupat plašākai publikai Ženēvas autoizstādē prezentēto jauno Audi A6. Vienlaikus Audi A7 ietver arī plašu jaunāko tehnoloģiju klāstu – jaunā MMI skārienjutīgā vadības koncepcija, 39 vadītāja asistenta sistēmas, 400 pielāgojami iestatījumi un daļējā hibrīda sistēma ir tikai daļa no tā. Dizains, tehnoloģijas, ietilpība un komforts padara jauno Audi A7 par izcilu auto gan ikdienai, gan tālākiem braucieniem,» par jauno modeli stāsta Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā Ilgvars Ļubka.

Apskatot no ārpuses un salīdzinot to ar Audi A8, jaunajam modelim priekšpusē ir vienota priekšējā reste, kas ir platāka un zemāka, šauri priekšējie lukturi un izteiksmīgas gaisa ieplūdes atveres.

Visbagātīgākajā aprīkojuma līmenī ietilpst HD Matrix priekšējie LED lukturi ar Audi lāzera tehnoloģiju.

Aizmugurējos lukturus savieno gaismas josla, kas ir raksturīgs dizaina elements visiem Audi augstākās klases modeļiem. Atslēdzot un aizslēdzot durvis, lukturos izgaismojas unikālas gaismas animācijas. Izteiksmīgās kontūras ap arkām izceļ riteņus, kuru diametrs sasniedz līdz pat 21 collai, godinot Audi quattro mantojumu.

Foto: Publicitātes foto

Jaunā MMI skārienjutīgās vadības koncepcija nodrošina divus lielus augstas izšķirtspējas displejus. 10,1 collas augšējais displejs ir vērsts vadītāja virzienā. Pateicoties melnajai paneļa optikai un grafītpelēkajam alumīnija ietvaram, izslēgtā veidā tas saplūst ar priekšējo paneli. Bang & Olufsen Advanced audiosistēma piedāvā pārsteidzoši telpisku skaņu arī aizmugurējos sēdekļos.

Jaunais A7 Sportback ir aprīkots ar 39 vadītāja asistenta sistēmām, kas atvieglo vadītāja ikdienu.

Visi jaunā A7 Sportback dzinēji ir aprīkoti ar jauno daļējā hibrīda sistēmu (MHEV), kas reālos braukšanas apstākļos samazina degvielas patēriņu līdz pat 0,7 litriem uz 100 kilometriem. A7 Sportback modelis ir pieejams ar diviem jaudīgiem dzinējiem - 3,0 TDI (286 ZS) un 3,0 TFSI (340 ZS). Kā arī septembrī būs pieejams 2,0 TFSI, savukārt novembrī dzinēju klāsts tiks papildināts ar 2,0 TDI dzinēju.

Jaunā Audi A7 Sportback sākumcena Audi dīleru centros ir 66 900 eiro.
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams