FOTO: Ieva Čīka/LETA

Pērn decembrī mirušā uzņēmēja, farmācijas kompānijas AS «Olainfarm» lielākā īpašnieka Valērija Maligina vecākā meita Irina Maligina, kura ir viņa mantojuma aizgādne, neapšauba testamenta autentiskumu, pauda Maliginas pārstāvji.

Viņa uzsvērusi, ka paļaujas uz tiesas profesionalitāti.

«Man nav šaubu par tēva pēdējās gribas - testamenta autentiskumu. Šobrīd neesmu vēl saņēmusi un iepazinusies ar iesniegto prasību tiesā. Tomēr redzu, ka tiek izmantotas dažādas metodes, tostarp mēģinājums pēkšņi apšaubīt testamentu pusotru mēnesi pēc tā nolasīšanas. Es paļaujos uz tiesas profesionalitāti un respektēju tās darbu,» norādījusi Maligina.

Jau vēstīts, ka pērn decembrī mirušā uzņēmēja Maligina atraitne Elīna Maligina tiesā apstrīdējusi «Olainfarm» īpašnieka testamentu. Pieteikums iesniegts Rīgas rajona tiesas namā Jūrmalā. Tiesā aģentūrai LETA apstiprināja, ka lieta ir ierosināta, taču sēdes datums vēl nav nozīmēts.

Šī gada 16.janvārī nolasītajā «Olainfarm» vadītāja testamentā bija minētas uzņēmēja trīs meitas, no kurām divas ir pilngadīgas, bet uzņēmēja atraitne tajā netika minēta.

Maligins mūžībā aizgāja 2017.gada decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins tieši un pastarpināti caur SIA «Olmafarm» bija lielākais «Olainfarm» īpašnieks. «Olmafarm» pilnībā piederēja Maliginam. «Olmafarm» piederēja 42% daļu, bet Maliginam 26% akciju, liecina biržas «Nasdaq Riga» dati.

«Olainfarm» nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā. «Olainfarm» koncerna kopējais apgrozījums 2016.gadā sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016.gadā bija 11,586 miljoni eiro.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO