FOTO: publicitātes

TVNET sadarbībā ar LMT viedtelevīziju piedāvā 25. februārī no plkst. 16.00 vērot desmitās Latgaliešu kultūras gada balvas «Boņuks» pasniegšanas ceremonijas tiešraidi no Latgales vēstniecības «Gors».

Latgaliešu kultūras gada balva «Boņuks» ir vienīgā balva, kas īpaši izceļ un godina sasniegumus un paveikto latgaliskās kultūras dzīvē. Tās mērķis ir latgaliešu kultūrvides saglabāšana, kā arī turpmākās jaunrades un kultūras daudzveidības attīstības popularizēšana un veicināšana.

«Boņuks» ir ne vien atskats uz iepriekšējā gadā paveikto, bet arī latgaliešu kultūras aktīvāko ļaužu, interesentu un atbalstītāju sirsnīga un iedvesmojoša satikšanās. Šā gada ceremonijā balva tiks pasniegta 18 nominācijās, kas skar sabiedrisko aktivitāšu, mūzikas un literatūras sfēras. Pirmo reizi Latgaliešu kultūras gada balvā «Boņuks» par ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā tiks godināts arī kāds no trimdas latgaliešiem.

Apbalvošanas ceremoniju ar priekšnesumiem kuplinās Latvijā zināmi latgaliski dziedoši mūziķi un apvienības – grupa «Bez PVN», «Tautumeitas», apvienība «Latgaliešu reps», grupa «Unknown Artist», dziesminieks Kārlis Kazāks, Guntra Kuzmina, Rēzeknes novada vokālā studija «Skonai» un citi mākslinieki.

Tiešraide no Latgaliešu kultūras gada balvas «Boņuks» pasniegšanas ceremonijas skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

straume.lmt.lv

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO