Rīgas Kinostudijā sestdienas vakarā notika autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2018» trešais pusfināls, no kura tālākai cīņai finālā par ceļazīmi uz lielo Eirovīziju iekļuva divi mākslinieki - brazīliešu izcelsmes latviete Laura Rizoto (Laura Rizzotto) un bijušais grupas «Ēnas» solists Lauris Valters.

Par biļeti uz lielo konkursu Portugālē cīnījās arī Jenny May, Ed Rallidae, Katrīne Lukins, Mionia un «Kris & Oz».

Atgādinām, ka konkursa pirmajā pusfinālā uzvarēja Liene Greifāne un Edgars Kreilis, bet otrajā pusfinālā - mūziķi Madara, Ritvars un Markus Riva, iegūstot tiesības piedalīties konkursa finālā un turpināt cīņu par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē.

«Supernovas 2018» pusfinālu uzvarētāji tiek noteikti, apkopojot balsošanas rezultātus, ko veido skatītāju balsojums pa tālruni un sūtot īsziņu, balsojums «Supernovas» mājaslapā, unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā «Spotify», kā arī žūrijas vērtējums.

«Supernovas 2018» uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kuru pērn pie televīzijas ekrāniem noskatījās 220 miljoni skatītāju Eiropā un pasaulē.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams