Trases lejasdaļā, kur tika piedzīvots kritiens, Latvijas kamaniņu braucējai Kendijai Aparjodei nekad iepriekš problēmas nebija bijušas, pēc Phjončhanas olimpisko spēļu pirmajiem diviem braucieniem pauda sportiste.

Pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem olimpisko spēļu braucieniem Ulla Zirne ieņem astoto vietu, kamēr pieredzējusī Elīza Cauce ir 21.pozīcijā, bet debitante Aparjode pēc smagām kļūdām un kritiena atrodas 24.vietā.

«Aiz devītās virāžas šis tas nesanāca, tomēr tas nebija pats trakākais - lejasdaļā pieļāvu tādu kļūdu, ka pati nesaprotu, kā man tas izdevās, jo treniņbraucienos ar to nebija nekādu problēmu. Par daudz sastūrējos, uztūrēju virsū pēdējai virāžai un viss,» dienas noslēgumā Aparjode atcerējās pirmo sacensību braucienu. «Neko nesadauzīju, fiziski jūtos labi.»

«Otrajā braucienā arī nebija tālu no kritiena, jo mani «paķēra» izejas beigās. Notika kaut kas nesaprotams, jo arī tur man treniņos viss bija kārtībā,» pauda sportiste. «Protams, pirms starta bija uztraukums, nedaudz kutināja vēderu, tomēr nezinu. Vienkārši ledus šodien arī ir daudz daudz cietāks un trase kļūdas nepiedod.»

Kamaniņu braucējas noslēdzošos divus braucienus aizvadīs otrdien. Iespēja veikt ceturto braucienu būs vien 20 labākajām atlētēm, Aparjodei šobrīd no šīs robežas atpaliekot par 1,2 sekundēm.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO