«Latvijas pasts» pagājušā gada 31.decembrī bojātā veidā bija saņēmis gandrīz 160 avioceļā piegādātu pasta sūtījumu no Nīderlandes, starp kuriem ir arī tranzīta sūtījumi no Kanādas. Pašlaik lielākā daļa sūtījumu jau nodota adresātiem, informēja «Latvijas pasta» pārstāve Vineta Danielsone.

«Lielākā daļa šo eksprespasta sūtījumu jau ir nodoti piegādei adresātiem. Patlaban nav identificēti tikai dažu sūtījumu adresāti, taču saskaņā ar starptautisko procedūru ir nosūtīti attiecīgi pieprasījumi Nīderlandes pasta operatoram, kas arī paziņos Latvijas Pastam adresātu datus un piegādes adreses. Ja klientiem ir jautājumi par savu eksprespasta sūtījumu statusu, aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Eksprespasta klientu apkalpošanas servisu: info@expresspasts.lv, 67008008, 27008008,» teica Danielsone.

Daļa sūtījumu bija pilnībā samirkuši, un daži no tiem šā iemesla dēļ pat izjukuši. Starptautiskajos tiesību aktos noteiktajā kārtībā «Latvijas pasts» izveidojis attiecīgu dokumentu, kas iesniegts Kanādas pasta operatoram «Canada post» un Nīderlandes pasta operatoram «PostNL».

Danielsone arī norādīja, ka saņemtie sūtījumi «Latvijas pastā» tiek pārpakoti, lai tos varētu piegādāt identificējamajiem adresātiem, kā arī tie tiek īpaši marķēti, lai adresātus informētu par sūtījumu saņemšanu bojātā veidā.

«Latvijas pasta» pārstāve atzīmēja: tā kā daļa bojāto sūtījumu ir eksprespasta sūtījumi, to izsūtītājiem ir iespējams pretendēt uz starptautiskajos normatīvajos aktos noteikto kompensāciju. Lai izteiktu savas pretenzijas par sūtījuma nekvalitatīvu piegādi, saņēmējam par bojātā veidā saņemto sūtījumu jāinformē tā izsūtītājs, kam savukārt jāvēršas attiecīgi Kanādas vai Nīderlandes pasta uzņēmumā.

«Latvijas pasts» nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams