FOTO: Jānis Škapars

Pēc šķiršanās no vīra, politiķa un gastroenterologa Hosama Abu Meri, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece kopā ar bērniem ir ievākusies jaunā dzīvesvietā Rīgas centrā un sākusi jaunu dzīvi. Viņa jūtas laimīga un pilna mīlestības pret sevi un apkārtējiem, ziņo žurnāls «Privātā Dzīve».

«Atkal esmu noticējusi, ka es to varu. Tikt galā ar savu dzīvi. Piepildīt sapņus. Atteikties no tā, ko man nevajag, lai iegūtu vietā... pašai sevi... varbūt? Ir interesanti sastapt sevi. Pavadīt daudz laika ar sevi. Iepazīt sevi. Mīlēt sevi. Lutināt. Agrāk tam nebija laika. [..]

Ja spēj atzīties mīlestībā pats sev, tu laikam esi izaudzis par cilvēku, ko arī citi mīlēs. Mīlu sevi. Mīlu bērnus. Mīlu draugus. Mīlu darbu. Mīlu kaķi. Mīlu Tērbatas ielu. Mīlu dzīvi,» izdevumam atklāja Mūrniece.

Kā jau ziņots, pāris par šķiršanos publiski paziņoja 10. jūnijā sociālajā tīklā «Facebook».

«Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu. Arī šodien atbalsts mums nepieciešams.

Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu.

Mums paliek mūsu lieliskās draugu attiecības, un mums paliek mūsu bezgala piepildītie pieci laulības gadi. Stereotipi pieprasa, lai šķiršanās ir kas slikts un skumjš, bet mēs to redzam kā iespēju nosargāt mīlestību, savstarpēju cieņu un draudzību,» informēja Abu Meri un Mūrniece.

Pāris dokumentus par laulības šķiršanu parakstīja 14. jūnijā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO