FOTO: Daina Geidmane

Režisors Dž.Dž.Džilindžers Dailes teātra Lielajā zālē iestudējis franču dramaturģes Jasmīnas Rezā lugu «ART». Tai dots žanra apzīmējums «franču izklaide 2 cēlienos». Jauniestudējuma pirmizrāde jau piektdien, 17. novembrī. Ielūkojies izrādē!

Marks, Seržs un Ivans ir bijuši draugi ilgu laiku. Bet tagad Seržs ir nopircis dārgu gleznu – audeklu, kas nokrāsots baltā krāsā ar šaurām baltām šķērslīnijām. Kad Marks šo gleznu nosauc par «mēslu», tā ir īsta katastrofa un smags izaicinājums viņu draudzībai. Ivans, kuram nav sava viedokļa un – pēc draugu domām – par visu nospļauties, cenšas samierināt abus savus draugus. Kaut kādam veselajam saprātam taču jābūt!

Marka lomā ir Artūrs Skrastiņš, Seržu atveido Juris Žagars, Ivanu – Ģirts Ķesteris, bet Sievietes lomā ir Marija Naumova. Radošajā komandā strādā arī horeogrāfe un režisora asistente Linda Kalniņa, scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Katja Šehurina, gaismu mākslinieks Jevgeņijs Vinogradovs, video mākslinieks -8 un mūzikas konsultants Juris Vaivods.

Luga «Art» saņēmusi Lorensa Olivjē balvu kā gada labākā komēdija (1998) un Tonija balvu kā gada labākā luga (1998).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO