FOTO: Reuters/ScanPix

www.tele2.lv

«iPhone 8» un «iPhone 8 Plus» ir jaunās paaudzes «iPhone», kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem - pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes «iPhone» radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā «iPhone» kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. «iPhone 8 Plus» ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas «iPhone» īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.

Papildus jau minētajam «iPhone X», kas sevī iemieso viedtālruņu nākotni, iepriekšpārdošanā vadošā mobilo sakaru operatora «Tele2» klientiem būs pieejams sākot no šī gada 27.oktobra. «iPhone X» piemīt neatkārtojams stikla dizains ar 5,8 collu Super Retina displeju, A11 Bionic procesoru, bezvadu uzlādes iespēju, uzlabotu priekšējo kameru ar dubulto optiskā attēla stabilizāciju, kā arī Face ID funkciju, kuru nodrošina jaunā TrueDepth kamera.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO