Divdesmitais neatkarīgais savdabīgās mūzikas un mūsdienu baltu kultūras festivāls «Menuo Juodaragis» (latviski – «Mēness melnradzis») vasaras pēdējā nedēļas nogalē, 2017. gada 24.–27. augustā, norisināsies Zarasu rajonā, uz brīnišķās, sulīga mežu zaļuma ieskautās Dūbura ezera salas, Lietuvā, netālu no Latvijas robežas.

«Mėnuo Juodaragis» – viens no senākajiem un īpašākajiem vasaras pasākumiem Baltijā – šogad svin savu 20. gadskārtu. Veselas četras dienas apmeklētājus priecēs izmeklētu Lietuvas un ārzemju kolektīvu koncerti, kā arī bagātīga svētku kultūras programma.

Šo četru dienu gaitā uz MJR skatuvēm uzstāsies dažādus muzikālos žanrus pārstāvošas grupas – gan slaveni ārzemju kolektīvi, gan Lietuvas izpildītāji un viesi no Latvijas, gan arī interesantākie jaunie talanti. No tradicionālās folkloras līdz mūsdienu rokam, no klasikas līdz šamanismam, no akustiskās mūzikas līdz kosmiskai elektroniskajai mūzikai!

«Wardruna» (Norvēģija), «Of The Wand And The Moon» (Dānija), «Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand» (Austrija), «Donis», «Atalyja» un daudzi citi.

No Latvijas mūziķiem uz skatuvēm kāps «Auļi un Tautumeitas», «Daba San», «Hipstokrātija».

Līdzās muzikālajiem koncertiem savas prasmes rādīs labākie seno amatu meistari, notiks izglītojošas lekcijas, baltu tradīciju rituāli, kino, ekomākslas izstādes, izglītojoši pārgājieni, sporta turnīri, teātra izrādes, vakarēšana, nodarbības bērniem un citas izklaides iespējas, tādējādi sev tīkamas nodarbes festivāla vidē atradīs gan lieli, gan mazi.

www.mjr.lt

Brīnišķīgā un draudzīgā vide kopā ar festivāla īpaši dārdošo tēmu sola neaizmirstamus piedzīvojumus un neatkārtojamu iespēju nokļūt savdabīgā maģiskā pasaulē un vistiešākajā veidā piedzīvot baltisko savdabību.

Rīgā biļetes var iegādāties tautas mūzikas salonā «Upe» R. Vāgnera ielā 5.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO