2017 CEV Eiropas čempionāta vajadzībām Jūrmalas pludmales centrā Majoros tiek būvēts Baltijā līdz šim lielākais pludmales volejbola stadions ar vairāk nekā 3000 skatītāju vietām. Eiropas čempionāta fināls, kas jau nākamnedēļ, 16. augustā, sāksies Jūrmalā, ir unikāls ar to, ka vērienīgās sacensības tiks aizvadītas dabīgā pludmalē, jūras krastā.

Latvijā gaidām ierodamies olimpiskos medaļniekus un pasaules līmeņa pludmales volejbola zvaigznes - vācietes Lauru Ludvigu un Kiru Valkenhorstu, itāliešus Danjēli Lupo un Paolo Nikolai un holandiešus Aleksandru Brouveru un Robertu Mēuvsenu, kā arī daudzus citus, kas šeit sacentīsies ar astoņiem Latvijas duetiem.

2017 CEV Eiropas čempionāta fināla stadions pēc sava vērienīguma un būtības būs līdzīgs tiem stadioniem, kādus esam redzējuši Olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātos, tikai ar nedaudz mazāku ietilpību. Tribīnes uz Jūrmalu tika atvestas ar desmit smagajām kravas automašīnām, to apjoms ir 220 tūkstoši tonnu, un tās piecās dienās uzstādīja 14 strādnieki. Pēc 20. augusta, turnīram noslēdzoties, stadionu demontēs – uzbūvētā konstrukcija tiks nojaukta un aizvesta prom.

Pirms lielo sacensību sākuma, 15. augustā pulksten 12.00, Eiropas čempionāta fināla centrālajā stadionā notiks atklātais treniņš, kuru vadīs treneris Pēteris Plūme. Visi interesenti tiek aicināti pirmie iemēģināt stadionu kopā ar kādu no 2017 CEV Eiropas čempionāta fināla spēlētāju pāriem. Atklātajam treniņam var pieteikties līdz 14. augustam, rakstot uz e-pastu info@eurobeachvolley.com un norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru. Atklātā treniņa dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem lūgums pieteikties laikus.

Visi Latvijas pludmales volejbolistu pāri pirmajās divās sacensību dienās, 16. un 17. augustā, kad notiks grupu turnīra spēles, sacentīsies uz centrālā laukuma, šīs spēles klātienē varēs apmeklēt bez maksas. Piektdien, 18. augustā, notiks izslēgšanas spēles un sāksies astotdaļfināli, sestdien, 19. augustā, tiks aizvadīti pusfināli, bet svētdien, 20. augustā, notiks galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv, un to cenas būs šādas: uz izslēgšanas spēlēm piektdien, 18. augustā, – 10 EUR; uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā, – 15 EUR; uz svētdienas, 20. augusta, spēlēm, kad risināsies fināla cīņas par Eiropas čempionu tituliem, – 20 EUR.

Par 2017 CEV Eiropas čempionāta finālu pludmales volejbolā

2017 CEV Eiropas čempionāta fināls pludmales volejbolā norisināsies no 16. līdz 20. augustam Jūrmalas pludmales centrā Majoros, Latvijā. Tas iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2017. gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Šis būs augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kāds organizēts Baltijā. Par Eiropas čempionu titulu cīnīsies reitinga 32 vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu dueti. CEV pludmales volejbola Eiropas čempionāta finālu organizē Latvijas Volejbola federācija ar Latvijas Valsts un Jūrmalas pašvaldības atbalstu. Eiropas čempionāta finālam Jūrmalas pludmales centrā īpaši tiks izveidoti seši pludmales volejbola laukumi – četri laukumi spēlēm un divi – iesildošie laukumi. Fināla spēles notiks centrālajā stadionā, kas tiks izbūvēts sacensību vajadzībām un kurā būs vairāk nekā 3000 skatītāju vietu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams