Baudot saulainākā gadalaika pilnbriedu un vieglprātīgo sajūtu gaisā, vokāli instrumentālais ansamblis «Neaizmirstulītes» ieskaņoja savu šīs vasaras melodiju. «Neaizmirsti mani» ir oriģināldziesma, kuras mūzikas autore ir Laura Leontjeva, vārdus sarakstījis Eduards Plankājs, dziesmas aranžiju un ieskaņojumu veidojis Kaspars Ansons, video Valdis Krūmiņš.

«Neaizmirsti mani» ir naivi romantisks jaunu meiteņu stāsts par satikšanos, par juteklisku mirkli un to sajūtu, kas virmo, kad satiekas viņš un viņa. Bet šad tad gadās, ka viņš ir viens un viņas ir vairākas… Tomēr stāstā nav drāmas, ir tikai patīkamas atblāzmas 60. gadu stilā.

Vokāli instrumentālais ansamblis «Neaizmirstulītes», kurš atskaņo latviešu un ārzemju komponistu 60., 70. gadu melodijas, šoreiz gribēja radīt dziesmu un iejusties šajā laikā ar nelielu mūsdienu piesitienu. Dziesmas video versijā mēs pašas dauzonīgi izdzīvojam to atmosfēru un priekšstatu, kāds ir radies no mammu stāstiem par romantiskajiem randiņiem un piedzīvojumiem viņu jaunības laikā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams