FOTO: Aleksandra Guščina

Aizvadītājās brīvdienās senatnīgā Abgunstes muiža kļuva par radošo ideju centru, pulcējot Latvijā zināmos emuāru autorus, TV sejas, stilistus un pasaulē atzītos modes māksliniekus. Pasākuma viesi baudīja neparastu muižas atmosfēru, vasaras sauli, kā arī nodibināja kontaktus un kala savstarpējās sadarbošanās plānus Latvijas produktu un ideju popularizēšanai.

Lai veicinātu Latvijas preču un ideju (mode, pasākumi, foto, vietas, radošās darbnīcas, nometnes un citi) popularitāti, ir nepieciešams iesaistīt nozares viedokļu līderus jeb «influencerus».

Pateicoties sociālo tīklu popularitātes pieaugumam, katrā sfērā iezīmējas viedokļu līderi ar lielu sekotāju un atbalstītāju daudzumu. Šiem viedokļu līderiem ir ārkārtīgi spēcīga ietekme uz patērētāju, kas var noderēt, komunicējot patriotiskās idejas.

Pasākuma mērķis bija iepazīstināt dažādu nozaru spēlētājus, lai apmainītos ar idejās par vēl efektīvāku ideju komunikāciju.

Starp pasākuma apmeklētājiem tika manīta modes dizainere Zuhra Inat, mākslas akadēmijas docents un dizaineris Artis Štamgūts, modes zīmola «Talanted» dizainere Indra Komarova, zīmola «ART JAM» autore Anna Krimele, Maija Armaneva, Alina Keller un citi slaveni blogeri, kā arī TV seja Kristīne Komarovska, «YouTube» zvaigzne Anna Cipe, zīmola «Dace Bahmann» rādītāja Dace Krieviņa-Bahmane, uzņēmēja Santa Kola un citi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO