FOTO: CSDD

No šodienas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) klientiem pakalpojumus nodrošinās jaunā Siguldas tehniskās apskates stacijā - Vidzemes šosejas 46.kilometrā, Inčukalna novadā, pavēstīja direkcijas pārstāvji. Jaunā stacija atrodas blakus «Aerodium» un «Siguldas blokam».

«CSDD izvirzījusi mērķi kļūt par labāko pakalpojumu sniedzēju valstī, tāpēc tiek modernizēti klientu apkalpošanas centri, uzlabojot klientu apkalpošanu un ieviešot jaunus veidus, kā klientiem mazināt pakalpojumu saņemšanas laiku. Tāpat šis mērķis nav sasniedzams bez tehnisko apskašu staciju modernizēšanas un pilnveidošanas. Jaunā Siguldas tehniskās apskates stacija palīdzēs sasniegt šo mērķi, jo tā turpmāk atradīsies daudz ērtākā vietā, stacija būs plašāka, jo vienas tehniskās apskates līnijas vietā būs trīs. Tas savukārt pilnībā atdalīs kravas auto plūsmu no vieglo auto plūsmas, palielinot stacijas caurlaidību,» klāstīja direkcijas pārstāvji.

Tāpat, lai padarītu klientiem vieglāk pieejamu tehniskās apskates iziešanu, tiks pagarināti darba laiki. Turpmāk tehniskās apskates stacijas pakalpojumi klientiem tiks sniegti pirmdienās no plkst.08.30 līdz 19, savukārt pārējās darba dienās stacija darbosies no plkst. 08.30 līdz 17. Papildus tehniskās apskates stacija būs atvērta sestdienās no plkst.08.30 līdz 14.

Siguldā tehniskās apskates procesu turpinās regulēt automātiskā rindu sistēma, kas apmeklētājiem padara ērtāku pakalpojuma saņemšanu un nav jādrūzmējas «dzīvajā» rindā, kā arī klienti varēs pierakstīties tehniskai apskatei uz noteiktu laiku.

    Lasīt un pievienot komentāru

    JAUNĀKIE FOTO