FOTO: Jānis Škapars

Jūrmalā no 20. līdz 23. jūlijam norisinās mūzikas festivāls «Laima Rendez Vous Jūrmala 2017», kas, kā ierasts, pulcē lielākās Krievijas estrādes zvaigznes, Latvijas dziedātājus un viesus, kuri vēlas izcelties un demonstrē savu stilu.

Festivāla atklāšanas dienā viesu stilā varēja redzēt daudz spīdumu, spilgtas krāsas, bet otrā diena pārsteidza ar lielāku eleganci, gaumīgumu, bēšām krāsām, dāmas joprojām priekšroku dod skaistām, vasarīgām kleitām, toties vairums kungu džinsu bikses nomainījuši pret uzvalkiem.

Par spīti drēgnajam vakaram koncerta apmeklētāji sirdīs izjūt vasaru, par ko liecina kungiem krekli ar īsām piedurknēm, dāmām - vasarīgās kleitas un sandaļu tipa apavi.

Kā jau ierasts, bija dāmas, kurām dekoltē sniedzās līdz pat nabai vai kuras apakšveļu bija aizmirsušas uzvilkt, tādā veidā neatstājot daudz vietas iztēlei, bet bija arī tādas, kuras seksīguma iespaidu panāca tieši pretēji - ar noslēgtu apģērbu, protot sievišķību «iznest» ar personību.

Kā jau ierasts, viesu tērpu izvēle gan patīkami pārsteidz, gan šokē, bet galvenais taču ir būt pamanītam un nonākt kādā no fotogrāfijām, vai ne?

Apskati viesu stilu, iespējams redzēt gan eleganci, gan jaunākās modes tendences, gan bezstilu un pat vulgaritāti.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO