28. jūlijā plkst. 19.00 viesnīcā Baltic Beach Hotel (Jūras iela 23/25, Jūrmala) būs iespēja apmeklēt modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva jaunāko lekciju «Modes namu noslēpumi». Lekcija, ko maestro sagatavojis pēc īpaša žurnāla «Lilit» lūguma, notiks pirmo reizi. Kristiāns Diors, Koko Šanele, Džanni Versače, Īvs Senlorāns un citi – uzzināsim, kā šie izcilie dizaineri radīja modi un kas ar viņu modes namiem notiek šobrīd. Kā ierasts, arī šoreiz Aleksandra Vasiļjeva lekcija nenoritēs klasiskā formāta rāmjos: apmeklētājus gaida aizraujoša monoizrāde un lektora vadīta meistarklase.

Aleksandrs Vasiļjevs – pasaulslavens modes vēsturnieks, kolekcionārs, teātra aktieris, scenogrāfs, vairāk nekā trīsdesmit grāmatu autors, lektors, populārā raidījuma «Modnij Prigovor» vadītājs.

Vasiļjevs apbalvots ar S. P. Djagiļeva medaļu, V. Ņižinska medaļu, ordeni «Mecenāts» un Krievijas Mākslas akadēmijas Zelta medaļu. 2010. gadā The World Fashion Awards izvirzīja viņu nominācijai «Modes leģenda», bet 2011. gadā Maestro kļuva par Krievijas Mākslas akadēmijas goda locekli.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO