No 4. līdz 6.jūlijam Rīgā, Biķernieku sporta kompleksa trasē, norisinās ekskluzīvas BMW M dienas, kuru laikā pieredzējušu un Latvijā pazīstamu autosportistu vadībā dalībniekiem pašiem uz savas ādas ir iespēja izjust BMW M3 un M4 modeļu veiktspēju, gan pārliecinoties par sportistu meistarību, gan pašiem sēžoties pie auto stūres.

Trasē savas iemaņas demonstrē Latvijas autosportistu zieds - Konstantīns Calko, Andis Neikšāns, Jānis Baumanis, Vladislavs Šlēgelmilhs, Mārtiņš Sesks, Ralfs Sirmacis, Gvido Elksnis, Ivars Caune un Ivars Vasaraudzis.

Viņi arī dalās pieredzē un instruē pasākuma dalībniekus, sēžot blakus un stāstot, kā visveiksmīgāk izbraukt starptautiski augstu novērtēto un nebūt ne tik vienkāršo Biķernieku trasi.

«BMW M auto varētu salīdzināt ar uzticamu un augsta kaluma sportistu - ar šīs klases auto var vienlīdz droši pārvietoties pilsētā, pa taisniem un mierīgiem ceļa posmiem, kā arī izbaudīt asākus līkumus, driftu un jaudu sporta trasē,» sacīja «Inchcape Motors Latvia» BMW grupas vadītājs Ivars Norvelis.

Īpašus veiklības braucienus šajās BMW M dienās sagatavojusi Šlēgelmilha vadītā sporta kompleksa «333» komanda, kur ikviens var pārbaudīt savas automašīnas vadīšanas prasmes un reakciju. Savukārt pasākuma dalībnieku pulsu straujāku dara vizināšanas jeb Taxi braucieni.

BMW M3 un M4 ir vieni no pieprasītākajiem M sērijas spēkratiem. BMW M3 pērn nosvinēja trīsdesmito jubileju un savā klasē saņēma starptautiski atzīto sporta automašīnu balvu «Sport Auto Awards». Turklāt tieši M3 debitēja Toma Krūza filmā «Neiespējamā Misija: Slepenā nācija» un kopā ar slaveno aktieri gozējās uz sarkanā paklāja filmas pirmizrādē. Tikmēr uz M4 bāzes veidots jaunais DTM («Deutsche Tourenwagen Masters») sacīkšu iekarotājs.

Materiāls tapis sadarbībā ar «Inchcape Motors Latvia»

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams