Pagājušajās brīvdienās (20.05.) Svētā Marka baznīcā Berkšīrā noritēja gada karaliskās kāzas, kurās jāvārdu viens otram Dieva priekšā teica Kembridžas hercogienes māsa Pipa Midltone un uzņēmējs Džeimss Metjūss. Tagad jaunā ģimene atrodas medusmēnesī, kur bauda villas luksusu, kas mērāms tūkstošos par vienu nakti.

Šonedēļ Pipa Midltone un Džeimss Metjūss devās medusmēnesī uz «The Brando» kūrortu Franču Polinēzijā, kas tā nosaukts par godu leģendārajam Holivudas aktierim Merlonam Brendo.

Brendo 1967. gadā iegādājās privātu salu - Tetjaroa. Tomēr pēc tam, kad aktieris 2004. gadā devās mūžībā, tā kļuva par ekskluzīvu kūrortu, kuru nu jau iecienījušais vairākas pasaules slavenības, lai paslēptos no ziņkārīgajiem.

Foto: Vida Press/Splash

Salas platība ir tikai seši kvadrātkilometri, un to apskalo Klusais okeāns. Tetjaroa kopumā ir 35 villas - Pipa un Džeimss apmetušies vienā no tām.

Ievērojamākā no villām, kas atrodas uz salas, ir 246 kvadrātmetru liela. Pie tās atrodas privāts peldbaseins, tāpēc tā ir arī visdārgākā no visām - 11 tūkstoši ASV dolāru par nakti.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams