FOTO: publicitātes

Klāt lielais mirklis, kad starmešiem izgaismot UgunsGrēka varoņus īpaši spoži, lai tie pie saviem uzticamajiem skatītājiem dotos pēdējo reizi. Un starmeši uzmirdzēs – 19. maija vakarā, iemīļotajiem aktieriem un radošajai komandai dodoties pa sarkano paklāju uz svinībām, lai visi kopā noskatītos ilgākā Latvijā veidotā seriāla noslēguma dubultsēriju.

Piektdien, 19.maijā, plkst. 20:20 ielūdzam uz tiešraidi kanālā TV3 no UgunsGrēka fināla sarkanā paklāja pasākuma. Visi aktieri, kas 17 sezonu laikā ir filmējušies seriālā, ir aicināti uz Splendid Palace, lai kopā noskatītos seriāla finālu un svinētu astoņus gadus ilgo kopā būšanu ar skatītājiem. Astoņu gadu laikā daudzās mājās UgunsGrēks ir kļuvis par neatņemamu vakara sastāvdaļu, un varoņi jau iesakņojušies skatītāju apziņā. Laiks mūsu mīļajiem aktieriem uz visiem laikiem novilkt ierastos seriāla tērpus un nomainīt tos pret svētku drānām! Šajā vakarā redzēsiet iemīļotos aktierus saposušos, dzirdēsiet intervijas un atmiņu stāstus.

Tiešraidi no īpašā pasākuma vadīs viens no lielākajiem UgunsGrēka faniem, TV3 Ziņu vadītājs, žurnālists Arnis Krauze. Jāpiezīmē, ka seriāla pēdējās nedēļas sērijā Arnis Krauze arī pats iejutīsies aktiera ādā un atveidos žurnālistu jeb pats sevi, kurš iegriezies Gunāra kafejnīcā un radījis tur diezgan pamatīgu satraukumu.

«Doma par filmēšanos seriālā sākumā bija vien sociālajos tīklos pateikts joks. Taču viss kļuva pavisam nopietni, kad saņēmu lomas tekstu un aicinājumu no UgunsGrēka producentes ierasties uz filmēšanu. Mana debija aktiermākslā gan nebija tik raita kā cerēju. Minūtes garu epizodi filmējām gandrīz stundu, jo es ikreiz nevietā apēdu kūku, kura man bija jānotiesā vien epizodes pašā noslēgumā,» Arnis Krauze filmēšanos atceras kā lielisku piedzīvojumu. «UgunsGrēks, gluži kā ikvakara ziņas, kļuvis par daudzu skatītāju dienas rituālu. Man seriāla lielākā vērtība ir aktieri – pateicoties UgunsGrēkam, skatītājiem bija iespēja redzēt dažādu paaudžu talantīgus mūsu skatuves māksliniekus. Un īpaši novērtēju, ka režisore Inta Gorodecka seriāla varoņus izvēlējās arī no Liepājas, Valmieras un Daugavpils teātra.»

Plkst. 21:00 kopīgi baudīsim seriāla lielo finālu! Dubultsērijā atšķetināsies ilgi vērpti noslēpumi un viss nostāsies īstajās vietās. Intrigas un atriebes kāri uzvarēs mīlestība. Pēdējā sērijā svētki būs arī Pētersona viesnīcā – tiks svinētas kāzas un, iespējams, nebūs tikai viena līgava. Taču nelaupīsim pārsteigumu un prieku, atklājot visu pirms īstā laika! Vien piebildīsim, ka seriāla izskaņā TV ekrānos varēsim redzēt arī ziņu un izklaides portāla Skaties.lv skatītāju aktieru konkursa uzvarētājus, kas izcīnīja šo iespēju ļoti sīvā konkurencē starp 3500 pretendentiem.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls UgunsGrēks priecē skatītāju sirdis un ierauj galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas un 1207 sērijas. Šo astoņu gadu laikā seriālā UgunsGrēks ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO