«Mikrofona ierakstu» jaunizveidotajā vinila plašu sērijā «Labākie albumi» kā pirmais atkārtoti tiks izdots Sabiles rokmūzikas trio «Pienvedēja piedzīvojumi» debijas albums «Cilvēks ar trepēm».

Vinila izdevumā iekļautās dziesmas

 1. Cilvēks ar trepēm
 2. Jel
 3. Tu aizgriezies prom
 4. Debesīs mani sauc
 5. Tu, tici?
 6. Vārds
 7. Trīs
 8. Mans eņģel!
 9. Nevajag
 10. Noslēpties no kā?
 11. Ziedu valsis

Līdz šim 1996. gadā izdotais albums «Cilvēks ar trepēm» bijis pieejams tikai audiokasetes formātā. Tajā atrodamas tādas populāras grupas dziesmas kā «Jel», «Tu aizgriezies prom», «Debesis mani sauc» un tituldziesma «Cilvēks ar trepēm», kā arī mazāk zināmi un koncertos tik bieži neizpildīti skaņdarbi.

«Tas nav nejauši, ka savu jauno vinila skaņuplašu sēriju «Labākie albumi» aizsākam tieši ar pienvedēju albumu. Manuprāt, tas savulaik, lai arī guva zināmu atsaucību, tā līdz galam vēl nekad nav ticis novērtēts. Bet tas ir lielisks sava laika liecinieks. Arī ieraksta producenta Lena Deivisa (Len Davies) paveiktais darbs, manuprāt, ir neticami labs tam laikam. Daudzi vēl šodien nespēj tik labi producēt un ierakstīt ģitārmūziku. Tikai trīs instrumenti, bet nekā netrūkst! Šajā sērijā plānojam vinila platē kādreiz izdot arī pašu pirmo grupas «Prāta vētra» albumu «Vairāk nekā skaļi», kā arī «Menuets», «Pērkons», «Līvi» un Raimonda Paula labākos albumus no tiem, kuri līdz šim bijuši pieejami tikai audiokasetēs vai CD,» tā izdevējs Guntars Račs (MicRec).

www.bilesuparadize.lv

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO