FOTO: Nissan

Šodien Nissan iepazīstināja ar jauno Nissan Qashqai – krosoveru, kurš papildināts ar ievērojamiem jauninājumiem. Uzlabojumi ir skāruši gan automobiļa eksterjeru, gan automobiļa salonu, kurā ir izmantoti labāki apdares materiāli, kā arī automobiļa veiktspēju, nodrošinot uzlabotu braukšanas pieredzi.

Turpinot tiekties uz Nissan izvirzīto mērķi – nulles līmeņa izmeši un nulle bojāgājušo uz ceļa, jaunajā Qashqai ir ietvertas jaunas Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijas.

Jaunais Nissan Qashqai būs pieejams ar ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju.

Kontrolējot automobiļa stūres darbību, ātruma palielināšanas un bremzēšanas procesus, braucot pa vienas braukšanas joslas lielceļiem, šī tehnoloģija autovadītājam nodrošinās lielāku pārliecību, labāku kontroli un lielāku rīcības brīvību tad, kad tie to vēlēsies, gan intensīvas satiksmes apstākļos, gan braucot ar nemainīgi lielu braukšanas ātrumu.

«Mūsu produktu stratēģijas pamatā ir Nissan Inteliģentās mobilitātes vīzija, kas ietekmē ikviena mūsu automobiļa izstrādi. To apliecina arī jaunais Nissan Qashqai, kurā ietvertie uzlabojumi turpinās noteikt un izvirzīt jaunus standartus krosoveru segmentā,» skaidro Nissan Europe priekšsēdētājs Pols Vilkokss (Paul Willcox).

Uzlabojumi automobiļa salonā

Jaunā Nissan Qashqai premium klases tēla jaunie papildinājumi visvairāk ir pamanāmi automobiļa salonā, kura uzlabotais izkārtojums, izvēlētie apdares materiāli un mūsdienīgās tehnoloģijas nodrošina pievilcību un funkcionalitāti visiem braucējiem.

Jaunais, augstākā līmeņa aprīkojuma līmenis – Tekna+ piedāvā jaunus sēdekļus ar taustei patīkamas «Nappa» ādas apdari un ekskluzīvas trīsdimensionālas nošuves uz centrālajiem paneļiem.

Jauninājumu klāstu papildina arī «D» formas multifunkcionālā stūre ar matēta hroma apdari. Tā ir aprīkota ar četru pakāpju vadības ierīci kombinētā mērinstrumentu displeja vadībai, nodrošinot intuitīvāku lietošanu un samazinot laiku, kad autovadītājs novērš skatienu no ceļa.

NissanConnect informatīvi izklaidējošā sistēma, kuru papildina digitālās radioapraides radio un satelīta navigācijas sistēma, tagad ir pieejama ar jaunu lietotāja saskarni.

Mūzikas cienītāji novērtēs jauno premium klases BOSE audio sistēmu ar septiņiem skaļruņiem.

Automobiļa eksterjera uzlabojumi

Jauninājumi ir skāruši ne tikai Nissan Qashqai salonu – arī tā eksterjers ir ieguvis jaunu dizainu, kas izstaro izsmalcinātību un jaunu premium klases dinamiku. Ievērojamas pārmaiņas ir skārušas automobiļa priekšpusi, ieskaitot Nissan jaunāko «V-motion» priekšējo režģi.

Automobiļa priekšējie lukturi ir atjaunināti ar jauniem «bumeranga» formas dienas apgaismojuma lukturiem. Savukārt adaptīvo lukturu sistēma nodrošina papildu drošību, braucot diennakts tumšajā laikā.

FOTO: Nissan

Automobiļa aizmugurē tūlītēji atpazīstamais bumeranga formas apgaismojuma motīvs ir paplašināts visa luktura ietvaros un papildināts ar mūsdienīgu, formu akcentējošu trīsdimensionālu lēcas efektu.

Nissan Qashqai pieejamā virsbūves krāsu palete ir papildināta ar divām jaunām, dinamiskām krāsām — Vivid Blue, kas ir Nissan preses konferences laikā demonstrētā automobiļa krāsa, un Chestnut Bronze.

Pārliecinātāka braukšana

Droša un pārliecināta braukšanas pieredze vienmēr ir bijusi Nissan Qashqai raksturīga iezīme. Vairāki acij apslēpti uzlabojumi nodrošina nepārspējamu vadāmību arī jaunajam Qashqai. Braukšanas pieredzi pilnveido uzlabotās piekares, amortizācijas un stūres sistēmas.

Absorbējošo materiālu pārdomāts lietojums un biezāki aizmugurējo logu stikli ir ļāvuši automobiļa salonā samazināt ceļa, dzinēja un vēja radītā trokšņa līmeni.

Ir pieejami arī pilnīgi jauna dizaina 17, 18 un 19 collu vieglmetāla diski, nodrošinot uzlabotu aerodinamiku, lai maksimāli palielinātu braukšanas efektivitāti.

FOTO: Nissan

Daudzie Nissan Qashqai jauninājumi nav mazinājuši šī automobiļa aerodinamiskās priekšrocības. Tā

pretestības koeficients ir 0,31, kas ir labākais rādītājs šī segmenta automobiļiem,

un Nissan Qashqai saglabā līderpozīciju savā tirgus segmentā attiecībā uz CO2 izmešu apjomu, kas 1,5 litru dCi 110 dīzeļdzinēja versijai ir 99 g/km. Pateicoties šīm inovācijām, Nissan Qashqai īpašnieki var novērtēt zemas automobiļa ekspluatācijas izmaksas.

Jaunās Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijas

Jau kopš Nissan Qashqai pirmsākumiem 2007. gadā, tas ir demonstrējis Nissan centienus padarīt inteliģentās braukšanas tehnoloģijas pieejamākas ikvienam. Līdz ar jauno Qashqai Nissan apņemšanās pret klientiem iegūst vēl plašākus apmērus.

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ir modernizēta un papildināta ar gājēju atpazīšanas funkciju. Pirmo reizi Nissan Qashqai tagad ir pieejama šķērsvirziena kustības aizmugurē brīdinājuma funkcija, kas mazina sadursmju iespējamību, nelielā ātrumā izbraucot ar automobili atpakaļgaitā no stāvvietas. Jaunais Qashqai joprojām piedāvā arī tādas tehnoloģijas kā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, autovadītāja noguruma brīdinājumu, inteliģento automobiļa stāvvietā novietošanas sistēmu, inteliģento apkārtskata monitoru, «aklās» zonas brīdinājuma sistēmu un brīdinājumu par izbraukšanu no savas braukšanas joslas.

Nissan Qashqai tirgū debitēja 2007. gadā, un kopš tā laika tas ir pārdots vairāk nekā 2,3 miljonos eksemplāru.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO