FOTO: kadrs no video

Eklektiskā avant-popa mūziķe Elizabete Balčus publicē video dziesmai «Tourist» no albuma «Conarium» un gatavojas turnejai uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi.

««Tourist» ir par ceļošanu šai realitātei līdzās pastāvošā citā realitātē, kurā laiks rit citā tempā un notikumi ir spilgtāki un skaistāki nekā reālajā dzīvē. Tūrists uztver sapņu pasauli pārāku par īstenību, bet šajā realitātē jūtas kā svešinieks simulētā vidē jeb tūrists, kam jāiepazīst šīs realitātes noteikumi,» preses paziņojumā raksta Balčus.

Klipu veidojis Zigmunds Ziemelis, un tā estētika tāpat kā mūzika ir ietekmēta no sirreālisma konvencijām.

Elizabete Balčus kopā ar mākslinieci Sabīni Moori jeb VJ Oore pirms došanās aprīlī koncertturnejā uz Apvienoto Karalisti un Nīderlandi sniegs koncertus Latvijā - 10. martā plkst. 22 Kultūras telpā «3 māsas» un 29. martā plkst. 14 Madonas kultūras namā.

Elizabetes albumu «Conarium» ir atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» žūrija, nominējot albumu alternatīvās mūzikas ieraksta kategorijā. Kembridžas radio «Cambridge 105» Elizabetes albums pat ierindojies starp 25 labākajiem albumiem, kas izdoti 2016. gadā, esot trešajā vietā. Savukārt mūzikas apskatnieks Sandris Vanzovičs «Neatkarīgajā Rīta Avīzē» atzinis, ka «Conarium» ir labākais, kas pēdējā laikā dzirdēts latvju avangarda mūzikā.

Albums «Conarium» klausāms straumēšanas platformā Spotify, interneta veikalā iTunes un citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO