Šovakar Dailes teātrī norisināsies Mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons 2017» pasniegšanas ceremonija, informēja pasākuma organizatori.

Šogad Mūzikas ierakstu gada balvai tika iesniegts ievērojams ierakstu skaits - 114 albumi, 46 dziesmas, 66 videoklipi, 32 debitanti, kā arī astoņi koncertieraksti. Kopskaitā saņemti 266 pieteikumi, kas ir līdzvērtīgi iepriekšējiem gadiem. Iesniegtos ierakstus vērtēja žūrija 43 nozares profesionāļu sastāvā, kas arī sadalīja iesniegtos ierakstus kategorijās.

Grupa «DaGamba» saņēmusi trīs nominācijas (lielveikala «Alfa» balsojuma balvu neskaitot), savukārt pa divām - dziedātājam Justam, Audience Killers, The Sound Poets, Intaram Busulim, Agnesei Rakovskai, Kārļa Auziņa Kvartetam u.c.

Balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā tiks pasniegta Latvijas Radio bērnu vokālā ansambļa «Dzeguzīte» vadītājai Dailai Martinsonei.

Ceremonijā tiks godināti aizvadītā gada labākie sasniegumi mūzikā 19 kategorijās. Ceremoniju būs iespējams skatīties ar nelielu laika nobīdi kanālā LNT, kā arī tiešraidē «Kanāls 2» un portālos «www.skaties.lv» un «tvplay.skaties.lv».

Balvu pasniegšanu pavadīs arī muzikāli priekšnesumi un pārsteigumi. Visus ceremonijā klātesošos un translācijas skatītājus priecēs Valsts Akadēmiskais koris «Latvija», Intars Busulis, Deniss Paškevičs, «ElektroFolk», «Pienvedēja piedzīvojumi», Linda Leen, MESA, Dons un daudzi citi izpildītāji ar saviem lielākajiem hitiem un pirmatskaņojumiem.

Lai nodrošinātu mūsdienīgu un saistošu ceremonijas norisi, skatuves efektu nodrošinājumam tiek vesta papildu tehnika no Lietuvas un Vācijas. Pasākuma režisore ir Dita Torstere, bet scenogrāfs - Kristaps Skulte.

Zināms, ka pasākuma vadītājs šogad nebūs Fredis, kurš līdz šim vadījis visvairāk Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijas, tomēr pasākuma organizatori pagaidām joprojām neatklāj, kurš stāsies «Zelta mikrofona» ceremonijas vadītāja lomā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO