Vēstules, kuras astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados rakstījusi Velsas princese Diāna, ir pārdotas izsolē par summu, kas ievērojami pārsniedza sākotnējo novērtējumu.

Kembridžā trešdien notikušajā izsolē šīs vēstules tika pārdotas par 3200 britu mārciņām (3745 eiro).

Viena no šīm vēstulēm bija novērtēta ar 900 mārciņām (1053 eiro), bet tika nosolīta par 2400 mārciņām (2809 eiro). Diāna šajā vēstulē 1993.gadā aprakstījusi viņas un prinča Čārlza vecāko dēlu princi Viljamu pēc viņa jaunākā brāļa prinča Harija piedzimšanas.

«Viljams apbrīno savu mazo brāli un pavada visu laiku, veltot Harijam nebeidzamus apskāvienus un skūpstus, gandrīz nelaižot klāt vecākus,» rakstīts šajā vēstulē.

Diāna adresēja šīs vēstules Sirilam Dikmenam, kurš vairāk nekā 50 gadus bija Bekingemas pils virssulainis un uzturēja tuvas attiecības ar karalisko ģimeni.

Dikmena radinieki atrada šīs vēstules pēc tam, kad viņš 2012.gadā nomira 85 gadu vecumā.

Izsolē tika pārdotas arī fotogrāfijas, Ziemassvētku kartītes un pat daži iesaiņoti tortes gabali no tagadējās karalienes kāzām.

Tortes gabals no 1947.gadā notikušajām karalienes Elizabetes un viņas vīra prinča Filipa kāzām tika nosolīts par 550 mārciņām (644 eiro).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams