Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps būtu lielisks galvenais varonis kādā katastrofu filmā, atzinis spāņu kinorežisors Pedro Almodovars, piedaloties savu filmu retrospekcijā Ņujorkā. «Es domāju, ka Tramps nodrošinās daudz radošas iedvesmas, sevišķi komiķiem,» sacīja Almodovars, otrdienas vakarā piedaloties pasākumā, ar kuru tika atklāta filmu sērija Manhetenas Mūsdienīgās mākslas muzejā.

Šī muzeja izstāde, kas aptver visas Almodovara veidotās filmas, notiek vienlaikus ar viņa 20.pilnmetrāžas mākslas filmas «Julieta» demonstrēšanas sākumu. Šo filmu otrdien varēja noskatīties Manhetenas Mūsdienīgās mākslas muzejā, bet ASV kinoteātros to sāks rādīt 21. decembrī.

Almodovars lika saprast, ka viņš nav Trampa fans, bet sacīja, ka Trampa personība ir laba viela kinematogrāfistiem.

«Viņš nopietni iedvesmotu katastrofu filmu,» teica Almodovars.

«Šādam personības tipam nav paralēļu reālajā dzīvē. Viņš ir līdzīgs lielam izdomātam personāžam,» sacīja režisors.

«Tomēr ir slikti, ka mēs visi cietīsim, pirmām kārtām amerikāņi,» prognozēja Almodovars.

«Mums būs jāsamierinās ar viņu, un patiesībā viņš būtu uzskatāms par milzu katastrofu. Cerēsim, ka viņš drīz aizies,» piebilda Almodovars.

Almodovars, kurš savā kino karjerā ieguvis divus «Oskarus», izrādīja daudz sirsnīgākas jūtas pret ASV prezidenta vēlēšanās sakauto Hilariju Klintoni.

Režisors, kura filmās gandrīz vienmēr spēcīgās vadošās lomās ir sievietes, sacīja, ka Klintonei piemīt īstas «Almodovara meitenes» iezīmes.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams