FOTO: Publicitātes foto

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts «Sudraba slidas», kas veidots pēc sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas Ziemassvētku stāsta motīviem. Koncertā piedalīsies iemīļotie aktieri Dita Lūriņa, Juris Žagars, izcilais džeza mūziķis Daumants Kalniņš un latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna, kas izpildīs populāras latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas un klasiskās mūzikas šedevrus.

Koncertā piedalīsies arī vokālā grupa «Framest», koris «Maska», Emīla Dārziņa jauktais koris un orķestris «RĪGA». Diriģents – Valdis Butāns.

Rīgas Ziemassvētku koncerta klausītāji aktiera Jura Žagara vadībā koncerta pirmajā daļā iejutīsies Mērijas Meipsas-Dodžas grāmatas «Sudraba slidas» notikumos un varoņu pārdzīvojumos. Sirsnīgo Ziemassvētku stāstu par sapņiem un to piepildīšanos, par mīlestību pret saviem tuvākajiem, par slidošanas sacensībām, par laimīgām beigām, kuras pienāk tad, ja darbi ir godīgi un cēli, izdziedās solisti Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Žoržs Siksna, vokālā grupa «Framest» un kori. Savukārt koncerta 2. daļā atgriezīsimies mūsdienās un svinēsim svētkus visi kopā!

Koncertā skanēs populāras Ziemassvētku melodijas«Let it Snow», «Winter Wonderland», «We Wish You a Merry Christmas», «White Christmas», Ainara Virgas dziesma «Eglīte», Arvīda Žilinska «Svētki ledus pilī», Raimonda Paula «Ziemeļblāzmas romance», kā arī klasiskā mūzika – Cēzara Franka «Panis Angelicus», Adolfa Adāna «Ak, svētā nakts», Džoakīno Rosīni uvertīra operai «Vilhelms Tells» un Dž.Kačīni / V. Vavilova «Ave Maria».

Mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, kustību režija – horeogrāfs Alberts Kivlenieks, skaņu režisors – Andris Ūze.

Koncertu sākums: 25. decembrī plkst. 17.00 un 26. decembrīplkst. 14.00

Biļetes iepriekšpārdošanā: «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena iepriekšpārdošanā: 10–30 EUR! Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu:music@bt1.lv. Ieeja koncertā no 6 gadu vecuma. Pērkot «Ģimenes biļeti» (4 līdz 8 personām) – 10 % atlaide.

Koncertu rīko «BT 1 Music» ar Rīgas domes atbalstu.

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO