Krišjānis Rēdlihs

FOTO: Kaspars Volonts

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» aizsargs Krišjānis Rēdlihs izteicies, ka, spēlējot pret Mārtiņu Karsumu, ir jākoncentrējas maksimāli.

Normunda Sējēja vadītā Rīgas «Dinamo» komanda trešdien izbraukumā ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Maskavas «Dinamo», kuru pārstāv Karsums.

K.Rēdlihs guva vienīgos vārtus rīdziniekiem.

«Jāsāk tomēr ar pozitīvo. Mēs šodien spēlējām ļoti labi. Visi cīnījāmies viens par otru, bloķējām metienus. Ir jālauž tas «bullīšu» lāsts. Komandai tiešām – cepuri nost! Komandas gars mums ir lielisks. Ir jātiek pie punktiem.»

Vārtus viņš guva mača 18. minūtē.

«Uzstādījums bija vienkāršs – vairāk mest pa vārtiem. Šī tomēr jau bija iespēlēta kombinācija. Man bija jāaizmet līdz vārtiem, un tur jau Gilīss [Koltons] vai Meija [Gints] pacīnīsies. Šoreiz sanāca laimīgi,» sacīja Rēdlihs.

Ar rezultatīvu piespēli šajā mačā izcēlās Karsums.

«Sanāca ar viņu pāris reizes laukumā paspēkoties. Spēlējot pret Karsumu, ir maksimāli jākoncentrējas. Ja viņš sit, tad ir.. nu, ļoti sāpīgi. Un, ja vēl neesi gatavs, var slikti beigties. Jebkurā gadījumā – spēlēt pret Mārtiņu ir ļoti interesanti,» norādīja pieredzējušais aizsargs.

Nākamo spēli Rīgas hokejisti aizvadīs piektdien, kad Piemaskavā sacentīsies ar Podoļskas «Vitjaz».

Ar 24 spēlēs nopelnītiem 15 punktiem «Dinamo» ir Rietumu konferences un visas līgas vājākā komanda.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO