Arī Rīgā izvietotajos Krievijas Valsts domes vēlēšanu iecirkņos Krievijas pilsoņi aktīvi dodas vēlēt, novēroja aģentūra LETA.

Iecirknī, kas izvietots Maskavas namā jau no paša rīta veidojās rindas. Uz vēlēšanām aktīvāk ierodas vecākā gadagājuma cilvēki.

Pēcpusdienā rindā pie Maskavas nama jau gaida apmēram simts cilvēku.

Arī Krievijas vēstniecībā pastāstīja, ka kopš rīta, kad vēlēšanu iecirknis vēstniecībā tika atvērts, līdz pat šim brīdim ir augsta balsošanas aktivitāte. Arī ap plkst. 13.40 pie iecirkņa pulcējas apmēram 100 cilvēku gara rinda.

Jau vēstīts, ka Krievijā svētdien notiek parlamenta apakšpalātas Valsts domes vēlēšanas, kas, lai arī neietekmēs Krievijas prezidenta Vladimira Putina varu, tomēr var tikt uzskatītas par pārbaudi valdošajai partijai «Vienotā Krievija».

Jaunāko aptauju rezultāti liecina, ka atbalsts šai partijai ir sarucis. «Vienotās Krievijas» popularitāte pēdējo nedēļu laikā sarukusi no 39% līdz 31%, liecina Levadas centra veiktā aptauja.

Krievijas vēstniecība Latvijā informēja, ka Krievijas Valsts domes vēlēšanu dienā šodien Latvijā darbojās seši šo vēlēšanu iecirkņi. Rīgā vēlēšanu dienā būs atvērti četri iecirkņi, bet pa vienam – Daugavpilī un Liepājā.

Rīgā vēlēšanu iecirkņi darbosies Krievijas vēstniecībā, vēstniecības konsulārajā nodaļā, konsulārās nodaļas sociālā nodrošinājumā daļā un Maskavas namā.

Atbilstoši Krievijas vēstniecības datiem šobrīd Latvijā dzīvo 53 333 Krievijas pilsoņi.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams