FOTO: Reuters/LETA

ASV informācijas tehnoloģiju giganta «Apple» vakar pieteiktie divi jaunie viedtelefoni «iPhone 7» un «iPhone 7 plus» Latvijas tirgū varētu nonākt 23.septembrī, prognozēja aptaujātie «Apple» produkcijas izplatītāji Latvijā.

««Apple» sola jauno «iPhone 7» un «iPhone 7 plus» pārdošanu Latvijā, sākot no 23.septembra. Oficiālais «iPhone» izplatītājs Latvijā «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) prognozē, ka arī šogad pieprasījums būs lielāks nekā piedāvājums,» pauda LMT pārstāvji.

Kā liecina «Apple» mājaslapā pieejamā informācija, Īrijā «iPhone 7» cena sākas no 779 eiro, bet «iPhone 7 plus» - sākot no 919 eiro.

Kā ziņots, «Apple Inc.» vakar prezentēja divus jaunus viedtelefona «iPhone» modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

«iPhone 7» un «iPhone 7 Plus» maksās aptuveni tikpat, cik modeļi, kurus šie tālruņi nomaina, cenai klientiem ASV sākoties no 649 dolāriem. Piegādes 25 valstīs paredzēts sākt 16.septembrī.

Viena no jaunā «iPhone» būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar «Apple» patentēto «Lightning-USB» kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat «Apple» arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar «iPhone».

«Apple» trešdien notikušajā prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju «Nintendo Co.» paziņojot, ka «Super Mario Run» spēle šogad nonāks «App Store» veikalā.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO