FOTO: Reuters/ScanPix

Losandželosas policija atbrīvojusi R&B dziedātāju Krisu Braunu no ieslodzījuma pret 250 000 ASV dolāru (225 000 eiro) galvojumu.

Kā jau ziņots, Brauns otrdien tika aizturēts Losandželosā aizdomās par vardarbības draudiem ar nāvējošu ieroci, paziņoja policija. Likumsargi ieradās Brauna mājā pēc tam, kad kāda sieviete naktī bija piezvanījusi policijai un lūgusi palīdzību, jo Brauns tēmējis uz viņu ar šaujamieroci.

«Kriss ir laukā, un viņam klājas labi,» paziņoja dziedātāja advokāts Marks Geragoss. «Viņam izteiktās apsūdzības ir nepatiesas, un to var pierādīt.»

27 gadus vecais Brauns vairākas stundas nelaida policistus savā mājā, sakot, ka viņiem nepieciešams kratīšanas orderis.

Policija galu galā aizturēja Braunu un aizveda uz iecirkni, kā arī pārmeklēja viņa māju, lai atrastu ieroci.

Sieviete identificēta kā Beilija Kurana, kura šogad skaistumkonkursā saņēma titulu «Miss Kalifornijas reģions». Laikrakstam «Los Angeles Times» viņa pastāstīja, ka esot ar draudzeni atpūtusies Brauna burbuļvannā, bet dziedātāju saniknojis tas, ka Kurana apbrīnojusi kāda Brauna paziņas rotaslietu.

Kurana apgalvo, ka esot bailēs pametusi Brauna īpašumu, neparakstot konfidencialitātes līgumu.

Slavenību tenku vietne TMZ raksta, ka Brauns pa logu esot izmetis somu un ka policija viņa īpašumā atradusi ieroci un narkotikas.

Brauns, kurš bija iekļuvis ASV singlu topā ar dziesmām «Run It!» un «Kiss Kiss», arī agrāk vairākkārt nonācis konfliktā ar likumu.

2009.gadā viņš tika notiesāts par savas toreizējās draudzenes popdziedātājas Rianas piekaušanu, kuras dēļ Riana nevarēja ierasties uz «Grammy» balvu pasniegšanas ceremoniju.

2014.gadā Brauns pavadīja vairākus mēnešus cietumā par vardarbības draudiem, ar kuriem bija pārkāpis nosacītas atbrīvošanas nosacījumus. Viņa nosacītās atbrīvošanas termiņš beidzās 2015.gadā, bet pašlaik Braunu sūdz tiesā viņa bijušais menedžeris, kuram dziedātājs esot iesitis pa seju.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO