Jau no 5. septembra pirmdienu vakaros plkst. 21.00 astoņu nedēļu garumā TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi piecu nopietnu Latvijas vīru jaunas dzīves sākumam. Līdz šim viņi bija pārliecināti – īsts vecis sākas no 100 kilogramiem, vienā piegājienā spēj apēst ne mazāk par diviem burgeriem, uzdzerot lielo kolu vai pudeli alus... Jā, īsts vecis kājām neiet – viņš brauc ar automašīnu vai, vēl labāk, ar moci. Un vispār – īsta veča labākā draudzene ir televizora pults! Nu veči ir gatavi šo pārliecību aizmirst, izvirzot sev izaicinājumu dzīvot veselīgi un sagatavoties kādam nopietnam uzdevumam!

Īsti vīri, draudzība un jauns dzīvesveids

Ja realitātes šova Īstie veči dalībnieki vēlas sasniegt mērķi, tikt galā ar pārbaudījumiem, viņiem būs krietni jāmainās... Pieci īstie veči atkal atgriezīsies pie sporta, uzzinās, ko un kā pareizi ēst, taču galvenais – viņi mēģinās saprast, kā tas ir, esot atšķirīgiem, darboties kopā – lai galu galā kļūtu par komandu, kas strādā kā labi ieeļļots mehānisms... Un tas būs grūti! TV3 skatītāji astoņu nedēļu garumā varēs sekot līdzi tam, kā mainās piecu vīru dzīve, kā pazūd alus vēderi un kā to visu uztver sievas, kolēģi un citi tuvinieki.

Realitātes šova vadītājs Armands Simsons visa projekta laikā būs blakus vīriem, viņus uzmundrinās, mēģinās palīdzēt un atrisināt strīdu situācijas. A. Simsons atklāj: «Pirms filmēšanas pieci dalībnieki savā starpā nebija pazīstami, taču tagad viņi ir labi draugi. Šis ir ļoti īpašs projekts, kas ļauj paskatīties ne tikai uz to, kā pieci vidusmēra latviešu vīrieši ar svaru, kas ir vairāk nekā 100 kilogramu, tiek vaļā no liekajiem kilogramiem, bet arī sniedz iespēju ielūkoties viņu savstarpējās attiecībās, paskatīties, par ko tad veči runā, kad dāmu nav klāt. Tas noteikti nav šovs par tievēšanu, bet drīzāk gan dokumentāls seriāls, pēc kura noskatīšanās, cerams, daudzi sapratīs, ka dzīvē ir daudz svarīgākas lietas par aliņu, televizora pulti un frī kartupeļiem ar majonēzi!»

Jaunā realitātes šova producents Kristaps Valdnieks stāsta: «Armandu par vadītāju izvēlējāmies, jo viņš vislabāk atbilst raidījuma koncepcijai. Pats savulaik veiksmīgi ticis vaļā no liekajiem kilogramiem, taču nav apsēsts ar fitnesu, veselīgu ēšanu – viss ir saprāta robežās. Patiesībā Armands ir viens no viņiem – ne tikai ar ričuku pabrauks, bet arī atļausies vienu aliņu pēc pamatīgas darba nedēļas izdzert.»

Iepazīstiet dalībniekus!

Pirmais un vecākais no dalībniekiem ir Jānis Mednis, kurš šova sākumā svēra vairāk nekā 130 kilogramu. Viņa hobijs ir medības, un pārējos dalībniekus Jānis sauc par puikām. Viņu šai avantūrai pieteica meita, taču Jānis neko nenožēlo, kaut gan viņam ies visgrūtāk...

Otrs smagsvars, kā viņš pats sevi dēvē, ir Uldis Grīnbergs. Ikdienā Uldis strādā par finansistu, bet brīvajā laikā viņam visvairāk patīk cept gaļu un dzert aliņu. Dienā šis vīrs var izdzert pat desmit pudeles alus, taču tas nebūt nav rekords... Uldis ir arī svara rekordists – viņš sver 146 kilogramus! Turklāt Uldis ir komandas runas vīrs un spējīgs aizrunāt ikvienu un jebkurā brīdī, vienīgi – dažkārt Uldis nedzird, ko viņam atbild. Pārējiem tas ne visai patīk.

Nākamais dalībnieks Madars Dauškans ir uzņēmējs, kurš projekta sākumā svēra 115 kilogramus. Viņš jau vairākkārt mēģinājis tievēt, taču ar lielāku vai mazāku svara zudumu visi mēģinājumi cietuši neveiksmi un svars atkal atgriezies. Madaram patīk motocikli – tātad nepatīk staigāt kājām. Vēl Madaram garšo saldējums. Šis vīrs noteikti ir pats pragmatiskākais šīs komandas dalībnieks.

Svara grūtības piemeklējušas arī Aivi Janauski, kurš pēc profesijas ir santehniķis. Viņš šim projektam nolēma pieteikties tādēļ, ka liekais svars sāka pamatīgi traucēt darbā. Ko darīt, ja, labojot caurules, vairs nevar pieliekties? Jāmet nost svars! Aivim nav problēmu pateikt visu, ko domā. Taču viņam ir pamatīgas bailes no augstuma, un tās projekta gaitā nāksies pārvarēt.

Raimonds Mikšis šad tad brīvajā laikā uzspēlē hokeju, taču pēc tā nesmādē kādu burbuļūdeni un arī čipsu paku, vēlāk turpinot hokeju baudīt jau mājās pie televizora. Raimonds noteikti ir klusākais komandas biedrs, taču viņš vienmēr visu dzird un šad tad spēlē zibensnovedēja lomu. Projekta sākumā Raimonda svars bija gandrīz 102 kilogrami, taču viņš ir centīgs un ļoti atbildīgs! Realitātes šovs Īstie veči top pēc starptautiskas licences. Pirmoreiz nofilmēts Dānijā, kur šovs kļuva par vienu no skatītākajiem pagājušajā sezonā, bet tā dalībnieki – par nacionālajiem varoņiem un slavenībām.

Izbaudiet jauno realitātes šovu Īstie veči no 5. septembra pirmdienās plkst. 21.00 TV3!

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams