Igaunijas prezidents ar kundzi Ievu apmeklē «Positivus» festivālu / Foto: Nauris Garkaklis/TVNET

Noslēdzoties desmitajam «Positivus» festivālam, šodien apmeklētājiem būs iespēja baudīt visdažādāko mūziķu uzstāšanos, tostarp Igija Popa un Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa priekšnesumus.

Igaunijas prezidents festivālā uzstāsies šovakar plkst.19.30 «Tallinn Music Week» vasaras mājā, kas atrodas uz festivāla galvenās ielas, sniedzot arī autogrāfus uz paša sastādītās antoloģijas «Teenage Wasteland - Favourites 1963-1978» vinila platēm.

Šodien uz festivāla galvenās «Lattelecom» skatuves uzstāsies Igijs Pops, franču grupa «Air», pašmāju mūziķi «Carnival Youth», kā arī «Wolf Alice» un «Haelos» no Lielbritānijas, Čārlzs Bredlijs no ASV.

Savukārt uz «Nordea» skatuves festivāla apmeklētājus priecēs «Grimes» no Kanādas, «Oh Wonder», «The Japanese House» no Lielbritānijas, zviedru-malāviešu duets «The Very Best» un «Choir of Young Believers» no Dānijas, bet uz «Red Bull Music Academy» skatuves pēdējā dienā uzstāsies «Sander Molder» un «Alaska» no Igaunijas, «Kaminsky» no Latvijas un «Kamp!» no Polijas.

Uz «Palladium» skatuves muzicēs «Cigarettes After Sex» no ASV, «Frankie Animal», «Lexsoul Dancemachine» no Igaunijas, «Daddy was a Milkman» no Lietuvas un pašmāju mākslinieki «Dagamba» un «Reiks».

Festivāla pēdējā dienā uz «I Love You» bez pašmāju meistara «Kashuks» uzstāsies arī «The Roop» un «Markas Palubenka» no Lietuvas, kā arī «Brothers Water» no Lielbritānijas un «Erki Parnoja: Himmelbjerget» no Igaunijas.

Uz «Dabas skatuves» uzstāsies pašmāju mūziķi Anna Pluto, «Regīna», Reinis Jaunais, «Levīti», «Sūdi», «Orbīta - Slow Show FM», kā arī igauņu viesi «Comedy Estonia» un «Hana» no ASV.

Jau ziņots, ka festivāla «Positivus» rīkotāji, atvēlot tā rīkošanai 1,2 miljonu eiro budžetu, festivāla desmitajā - jubilejas - gadā solīja priecēt ar daudzveidīgu un bagātu programmu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams