FOTO: Caters News/LETA

34 gadus vecā Kristiāna Hila no Orlando, ASV savulaik bija lielākā videospēļu fane, kas pie datora, spēlējot «World of Warcraft», varēja pavadīt pat 24 stundas no vietas. Mazkustīgais dzīvesveids un neveselīgās uzkodas drīz vien noveda pie nepatīkamām sekām - aptaukošanās. Taču tagad apņēmīgā dāma datoru iemainījusi pret striptīza deju stieni un atbrīvojusies no 70 kilogramiem, vēsta «Caters News».

Kristiāna stāsta, ka dažkārt dienām ilgi nemaz neizgāja no mājas.

Atkarība no videospēlēm bija tik liela, ka sieviete apzināti patērēja daudz limonādes un kalorijām bagātu pārtiku, lai uzņemtais cukurs viņai palīdzētu palikt nomodā spēļu maratonu laikā.

Pēc tam, kad viņa interneta vidē spēlējot spēles pavadīja vairāk nekā 24 stundas no vietas, Kristiānai tika noteikts aizliegums apmeklēt vietējo interneta kafejnīcu - tās saimnieki bija nobažījušies par Kristiānas veselību.

FOTO: Caters News/LETA

Kristiāna atceras, ka pēdējais salmiņš bija gadījums, kad viņa devās uz izklaides parku un lielā svara dēļ iestrēga divās atrakcijās. Gaidot atbrīvošanu, viņa ūdens slidkalniņā pavadīja trīs stundas. Toreiz viņa svēra 169 kilogramus.

FOTO: Caters News/LETA

Dāma savu dzīvesveidu nolēma mainīt un vērsās pie palīdzības pie ārstiem. Kristiānai tika veikta kuņģa samazināšanas operācija, un viņa sāka nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, proti, dejošanu ap stieni. Tagad viņa nometusi 70 kilogramus liekā svara, un ir apņēmības pilna notievēt vēl vairāk.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO