FOTO: bezvests.lv

Engures pagastā kempinga «Abragciema Baloži» teritorijā pazudušā divgadīgā bērna meklēšanā bija iesaistījušies apmēram 500 cilvēki - Valsts policijas (VP) darbinieki, Engures novada pašvaldības darbinieki, zemessargi, jaunsargi, kinologi un brīvprātīgie, pastāstīja VP pārstāve Ilze Jurēvica.

Meklēšanā tika iesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters.

VP pārstāve sacīja, ka Tukuma iecirkņa policisti ziņu par pazudušo bērnu saņēmuši īsi pēc plkst.21, kad arī sākta meklēšana, bet pēc plkst.23 piesaistīti brīvprātīgie. Meklēšanas laika tikušas pārbaudītas abas kempinga teritorijas puses - gan Engures virzienā, gan Bērzciema virzienā, līdz ap plkst.5.50 Bērzciema virzienā smiltīs pamanīts bērna pēdas nospiedums, un tālākā meklēšana notikusi tajā apkaimē. Policijas pārstāve precizēja, ka zēns atrasts mežā, guļot sūnās, ap plkst.6.10, nevis 6.20, kā bija informējuši iepriekš.

Organizācijā «bezvests.lv» aģentūra BNS uzzināja, ka bērnu atradis brīvprātīgais - 19 gadus vecais jūras spēku kursants Aleksandrs Aleksējevs, kurš atbrauca pēc aicinājuma meklēt pazudušo bērnu ap trijiem naktī kopā ar draugiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai BNS iepriekš stāstīja, ka mediķi pēc atrašanas apskatījuši zēnu un atklājuši tikai odu kodumus, bet puisēnam mežā pavadītā nakts bijusi smags pārdzīvojums. Māte atteikusies no zēna hospitalizācijas, norādot, ka bērnam vajadzētu uzturēties pazīstamā vidē, lai atgūtos no psiholoģiskā stāvokļa, kurā viņš pašlaik atrodas.

Jau ziņots, ka svētdienas vakarā kempinga teritorijā bērns uz brīdi bija atstāts rotaļājamies ar citiem bērniem smilškastē, kamēr zēna mamma devās nomazgāt traukus. Kad māte atgriezās pēc bērna, tas vairs nebija atrodams.

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO