FOTO: Baumanis Motorsport Photography

Šajā nedēļas nogalē Zviedrijā, nelielajā ciemā Holjē, kur ikdienā dzīvo tikai ap 150 cilvēkiem, norisinājās sestais pasaules un trešais Eiropas rallijkrosa čempionāta posms.

Šīs sacensības autosporta faniem no Latvijas bija īpaši interesantas, jo tajās valsti pārstāvēja veseli trīs sportisti - Jānis un Artis Baumaņi, kā arī Reinis Nitišs.

Laika apstākļi Holjē nebūt nebija labvēlīgi, tomēr sportisti cīnījās un parādīja atzinības vērtu sniegumu. Artis Baumanis ar sestdienas kvalifikācijas braucienos izcīnīto piekto vietu jau bija sev nodrošinājis vietu startam pusfinālā un šodien pierādīja, ka var cīnīties par vietu uz goda pjedestāla.

Savā pusfināla braucienā Artis startēja no otrās starta rindas un, parādot savu, kā arī sava SET Promotion komandas mehāniķu sagatavotā S1600 klases Renault Twingo potenciālu, finišēja otrais un tas viņam deva iespēju braukt finālā. Tajā sportistam tikai nedaudz pietrūka, lai kāptu uz goda pjedestāla. Bet arī ceturtā vieta Holjē valdošajos apstākļos ir labs sasniegums.

Čempionāta kopvērtējumā Artis Baumanis pēc aizvadītajiem trim posmiem un iekrātiem 45 punktiem ir ceturtais. Līderis patlaban ir dānis Ulriks Linnemans (62 punkti), otrajā vietā atrodas ungārs Kristiāns Žābo (61 punkts), bet trešais ir Arta komandas biedrs, krievs Timurs Šigabutdinovs (52 punkti).

Lasīt un pievienot komentāru

JAUNĀKIE FOTO