22. jūnijā sāksies šīs vasaras karstākais attiecību šovs «Netīrās dejas». Šovā piedalīsies trīs seksīgi puiši – dejotāji, kā arī 15 meitenes no visas Latvijas, kuras gatavas cīnīties par viņu mīlestību. Karstas attiecības, kaislīgas dejas un neaizmirstami iemīlēšanās stāsti. Piedāvājam iepazīties ar dāmām, kuras šovā centīsies iekarot puišu sirdis!

 
Foto: publicitātes

Roberts Stripkans un meitenes

Roberts Stripkans (22) ir jauns un aktīvs puisis, kurš tik ļoti aizrauts ar deju, ka praktiski neatliek laika nekam citam. Robertam ir attiecību pieredze, taču bijušās sievietes ilgāk par trīs mēnešiem nav spējušas izturēt viņa mēģinājumu grafiku. Tādēļ šovā viņš meklē meiteni, kura ir gatava mesties avantūrās un dejot līdz spēku izsīkumam.

Elvīra Tēberga / Foto: TV3
Ketija Arāja / Foto: TV3
Anete Laura Janko / Foto: TV3
Marina Makajeva / Foto: TV3
Elīna Jermacāne / Foto: TV3
 
Foto: TV3

Ainārs Burcevs un meitenes

Ainārs Burcevs (31) ir animators un kaislīgs salsas dejotājs no Talsiem. Viņš ir mērķtiecīgs un gatavs atrast īsto sievieti, ar kuru kopā, iespējams, pavadīt visu atlikušo mūžu. Arī Aināra attiecības ar sievietēm ir tik pat kaislīgas kā salsas deju soļi un viņš gatavs spēlēt uz pilnu banku! Viņa azarts ir lipīgs, tādēļ cīņa par puiša sirdi būs notikumu un peripetiju apvīta.

Iespējams, tieši salsa vienos viņu un šīs dejas lietpratēju Kati (25) no Limbažiem. Taču konkurence būs sīva, jo šovā piedalās arī Evelīna (23) no Rīgas, kura ne vien atvērta jaunām attiecībām, bet arī darba piedāvājumiem, kā arī topošā fitnesa trenere Laura (23) no Rīgas. Tāpat Aināra uzmanību piesaistījušas arī divas tirdzniecības speciālistes – Annija (22) no Rīgas un Marika (22) no Tukuma.

Annija Bērziņa / Foto: TV3
Laura Zablocka / Foto: TV3
Evelīna Šaulīte / Foto: TV3
Marika Kolāte / Foto: TV3
Kate Kantore / Foto: TV3
 
Foto: TV3

Kims Šipilo un meitenes

Kims Šipilo (27) ir no Jelgavas, viņš ir īsts princis, kurš pie meitenēm gatavs ierasties baltā zirgā. Arī viņa dzīve ir saistīta ar deju, šī kaislība Kimam ir jau no 6 gadu vecuma. Viņš ir nosvērts un nopietns, bet tai pat laikā arī ļoti iejūtīgs.

Par Kima sirdi cīnīsies piecas daiļavas – ekonomikas studente Karīna (28) un Evelīna (23), kura šobrīd studē sabiedriskās attiecības no Rīgas, būvniecības vadītāja asistente Sanita (25) no Līvāniem, topošā tūrisma industrijas speciāliste Lauma (22) no Valmieras un medicīnas studente Anda (26) no Jelgavas. Taču, lai kā negribētu, šova formāts paredz, ka četrām meitenēm nāksies salauzt sirdi. Vai viņam izdosies atrast īstu mīlestību un iekarot izredzētās sirdi?

Lauma Ansmite / Foto: TV3
Karīna Karjakina / Foto: TV3
Evelīna Miķelsone / Foto: TV3
Sanita Puncule / Foto: TV3
Anda Bogdanova / Foto: TV3
Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams