Britu mūziķis Ēriks Kleptons (Eric Clapton) ierakstījis dziesmas grupas «The Rolling Stones» albumam pēc tam, kad grupas dalībniekus nejauši saticis ierakstu studijā.

«Stouni» pēc koncertturnejas Latīņamerikā izšķīrušies par pārtraukumu, kura laikā studijā Londonā ieraksta jaunas dziesmas ar amerikāņu producentu Donu Vosu. Grupas dalībnieki satika 71 gadu veco Kleptonu studijā, kur viņš tobrīd strādāja pie savas mūzikas. Mūziķi kopā ierakstīja divas jaunas dziesmas, vēsta britu tabloīds «The Sun».

«Ēriks bija blakus studijā un atnāca sasveicināties,» avīzei stāsta vārdā nenosaukts informācijas avots. «Viņi kopā uzspēlēja un ierakstīja divas dziesmas. Dons saka, ka tas esot labākais, ko viņš jebkad ierakstījis ar «The Rolling Stones«.»

Tā nav pirmā reize, kad «The Rolling Stones» dalībnieki sadarbojušies ar Kleptonu. Pērn iznāca iepriekš nepublicēta 1971. gada hita «Brown Sugar» versija, kurā Kleptons spēlēja ģitāru.

Informācijas avots «The Sun» pavēstīja, ka «The Rolling Stones» plānojot atgriezties studijā, lai pabeigtu albumu ar jaunām dziesmām.

«Viņi nolēmuši šomēnes atgriezties studijā, jo viņiem tas tik ļoti patīk,» tas teica.

Atgādinām, ka pirms trim gadiem Kleptons uzstājās Rīgā.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams