Fantāzijas seriāla «Game of Thrones» («Troņu spēle») aktieris Kits Haringtons izteicies, ka Holivudā pastāvot seksisms ne tikai pret sievietēm, bet arī pret vīriešiem.

«Es gribētu domāt, ka esmu kas vairāk par matiem vai ārējo izskatu,» britu aktieris sacīja intervijā laikrakstam «The Sunday Times». «Jā, zināmā mērā man šis darbs ir tikai mana izskata dēļ. Taču arī vīrieši cieš no seksisma. Industrijā bez šaubām pastāv pret sievietēm vērsts seksisms, tomēr to pieredz arī vīrieši. Esmu to izjutis dažās fotosesijās, kad man lūdz izģērbties.»

Mediji 29 gadus vecā Haringtona izteikumus uztvēruši ar humoru.

««Game of Thrones» aktieris Kits Haringtons grib, lai pasaule zina, ka viņš ir kas vairāk nekā tikai ļoti, ļoti, ļoti neticami izskatīgs vīrietis,» raksta izklaides ziņu vietne «The Wrap».

«Manuprāt, viņš mēģina pateikt, ka jūtas objektificēts,» uzsver feministu blogs «Jezebel». «Tas noteikti nav fenomens, ar ko saskaras tikai viens dzimums.»

Haringtons kļuva slavens, pateicoties seriālam «Game of Thrones». Viņš spēlējis arī filmās «Pompeii», «Testament of Youth» un «Spooks: The Greater Good», kā arī ierunājis lomu animācijas filmā «How to Train Your Dragon 2» («Kā pieradināt pūķi 2»).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams