11. jūlija vakarā pašmāju peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols «SLOW Beachwear» izsmalcinātā modes skatē prezentē zīmola jaunākās kolekcijas LINES un COUTURE.

Šovasar latviešu zīmols SLOW beachwear pārsteidz ar īpašu kapsulkolekciju – peldkostīmiem, kas radīti līgavām. SLOW beachwear kapsulkolekcija COUTURE sastāv no pieciem grezniem un svinīgiem pludmales tērpiem īpašiem notikumiem, kas ir unikāli un tiks veidoti pēc pasūtījuma.

Pieklusināti baltie peldkostīmi ar smalkiem izšuvumiem radīti precībām pludmalē un saldiem medusmēneša mirkļiem pēc lielā notikuma.

Zīmola dizainere Elīna Štobe rūpīgi veidojusi smalkās tērpa detaļas un atradusi īpašu vietu katrai pērlītei, ziedlapiņai, lai sievietes tēls būtu saules gaismas apliets un mirdzošs - sieviete pārvērsta plaukstošā ziedā.

Savukārt kolekcija LINES veidota, lai komplimentētu sievietes skaistās auguma aprises.

Kolekcijā esošo modeļu elegantās līnijas un formas ir piemērotas dažāda tipa sievietēm, kas vēlas justies brīvi un skaisti.

Zīmola dizainere Elīna Štobe pauž, ka peldkostīms ir ļoti privāts apģērba gabals, kurā sievietei jājūtas patiesi komfortabli. Kolekcija LINES dizainēta no laminētas mikrošķiedras materiāla, kas vizuāli atgādina ādas izstrādājumu, un tam ir ļoti patīkami pieskarties.

Māksliniece Elīna Štobe uzsver, ka mūsdienās

sievietēm ir pieejams ļoti plašs virsdrēbju sortiments, taču skaists pludmales apģērbs reizēm tiek piemirsts.

Tāpat ir ar kāzu ceremonijām, jo iespējams uzburt gandrīz visu – atrast īsto vietu, piemeklēt īsto kleitu, izvēlēties saskaņotu galdu klājumu un ziedus, izņemot – atrast brīnišķīgu pludmales tērpu, lai dotos medusmēnesī un siltajām zemēm vai laulātos jūras krastā īpaši siltos laikapstākļos! SLOW beachwear ir pirmais luksusa pludmales tērpu zīmols Baltjā un tuvākajās kaimiņvalstīs, kas radījis izsmalcinātu pludmales apģērbu topošajām līgavām vai citām sievietēm, kas vēlas justies pasakaini arī pludmalē.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams