Eimijas Vainhausas (Amy Winehouse) tēvs noraidījis iespēju, ka kādreiz varētu tikt uzņemta biogrāfiska filma par šogad mirušo dziedātāju, vēsta "People".

Mičam Vainhausam (Mitch Winehouse) pieder autortiesības uz jūlijā 27 gadu vecumā mirušās meitas mūziku. Viņš paziņojis, ka nekad nedos atļauju dziedātājas dziesmu izmantošanai biogrāfiskā filmā.

Vainhausa komentāri izskanējuši saistībā ar nesenām baumām, ka Eimijas bijušais draugs, filmu veidotājs Regs Treviss risina sarunas par biogrāfiskas filmas uzņemšanu.

"Diez vai būs biogrāfiska filma bez mūzikas,"

norādīja Mičs Vainhauss, kurš plāno izdot grāmatu par Eimiju.

Visi ienākumi no grāmatas pārdošanas tiks ziedoti labdarības Eimijas Vainhausas fondam, kas izveidots pēc dziedātājas nāves, lai sniegtu palīdzību nelaimē nonākušiem bērniem.

Atgādinām, ka šomēnes, 5.decembrī nācis klajā Eimijas Vainhausas demo un neizdoto dziesmu albums "Amy Winehouse Lioness: Hidden Treasures". Dziesmas izlasei atlasījuši Marks Ronsons (Mark Ronson), Salāms Remi (Salaam Remi) un Vainhausas tuvinieki.

Albums šonedēļ pārliecinoši iekarojis Apvienotās Karalistes albumu topa 1.vietu.

Pirmajā nedēļā albums pārdots 194 000 kopiju, svētdien paziņoja Lielbritānijas kompānija "Official Charts Company". Tas ir ceturtais labākais komerciālais sasniegums šogad. Atgādinām, ka visvairāk kopiju pirmajā nedēļā pārdeva vien Lēdija Gāga ("Born This Way". 215 000), "Coldplay" ("Mylo Xyloto. 208 343) un Adele ("21". 208 090).

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams