Ziemassvētki ir labs laiks, lai kaut ko ilgi kārotu uzdāvinātu arī sev, un kāpēc gan lai tā nebūtu perfekta skaņa automašīnā?

"Pioneer DEH-P9800BT". Daudz vairāk nekā CD atskaņotājs – šī sistēma atdzīvina mūziku un piešķir tai krāsu. Pirmais, kas piesaistīs uzmanību, protams, ir augstas izšķirtspējas krāsains ekrāns, taču iekārtas patiesā pievilcība slēpjas teicamā skanējumā. MP3, WMA, AAC failu atskaņošanas iespēja, digitālā skaņas apstrādes funkcija, 16 joslu grafiskais ekvalaizers un savietojamība ar "Bluetooth" ierīcēm ir tikai daļa no "Pioneer DEH-P9800BT" labākajām īpašībām. Audio sistēmas cena ir aptuveni 500 latu.

"Alpine CDA-9857". Pateicoties "Alpine" BioLite tehnoloģijai, ekrānā attēlotā informācija ir pārsteidzoši stilīga un viegli nolasāma, bet vislabākā īpašība ir teksta izkārtojums divās rindās, un tas nozīmē, ka vienlaicīgi redzēsit gan izpildītāja, gan dziesmas nosaukumu. Klasiskā dizaina audio sistēma atskaņo gan CD, gan MP3 un WMA failus, turklāt tai paredzēta iPod atskaņotāja pieslēgšanas iespēja. Cena – nedaudz virs 300 latiem.

"Sony MEX-1GP". Audio sistēma ar priekšējā panelī iebūvētu 1 GB atmiņas karti, kurā var uzglabāt aptuveni 200 MP3, VMW vai "ATRAC3plus" failus mūzikas baudīšanai neskaitāmu stundu garumā. Tā kā priekšējais panelis ir noņemams, to var bez grūtībām pieslēgt mājās pie datora un veikt mūzikas kolekcijas atjaunošanu. Protams, šī "Sony" sistēma saprot arī tradicionālos kompaktdiskus, bet iebūvētais skaņas pastiprinātājs un Dynamic Soundstage Organizer to skanējumu pārvērtīs īstā baudā. Sistēmai paredzēta arī pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju pieslēgšanas iespēja un bezvadu tālvadības pults. Cena – aptuveni 250 lati.

"Kenwood KDC-PSW9531". CD, MP3, AAC, WMA atskaņotājs ar liela izmēra 4096 krāsu ekrānu, kurš tekstu, attēlus vai animētus video pasniedz trīs dimensijās. Iekārtai ir plašas skanējuma regulēšanas iespējas, maināms slēdžu fona apgaismojums, proti, ir iespējams izvēlēties starp sarkanu un zaļu krāsu, regulējams ekrāna kontrasts, kā arī CD mainītāja vadības funkcija. Elegantā ierīce Latvijā maksā ap 330 latiem.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams