23. novembrī Melngalvju namā norisinājās konkursa "Latvijas Gada auto" fināla pasākums, kur tika apbalvoti atsevišķo nomināciju un kopvērtējuma uzvarētāji. Par labāko apvidus automobili jeb uzvarētāju nominācijā "Smilšu kalna karalis" tika atzīts "Jeep Wrangler".

Pirmo reizi "Latvijas Gada auto" žūrijai "Jeep Wrangler" bija iespēja izmēģināt apvidus automašīnām domātajā izbraucienā. "Wrangler" bez īpašām grūtībām pārvarēja visus smilšu kalnus Ādažu poligonā un Silciema karjerā. Arī "Gada auto 2007" noslēguma piknikā sarīkotajos apvidus auto pārbaudījumos "Wrangler" pārvarēja visus dubļu šķēršļus un bija vienīgais, kas spēja uzrāpties Smeceres kalna virsotnē.

Šogad "Latvijas Gada auto" organizatori visus apvidus auto nominēja divās kategorijās – "Smilšu kalna princis" un "Smilšu kalna karalis", tādējādi atdalot pilsētas krosoverus no pilna izmēra apvidus automašīnām. Tieši lielajā klasē, apsteidzot tādus nopietnus konkurentus kā "Hummer H3", "Mitsubishi Pajero" un "VW Touareg", "Jeep Wrangler" ieguva "Smilšu kalna karaļa" titulu.

""Jeep" vienmēr ir bijis izcilu apvidus automašīnu ražotājs, un "Jeep Wrangler" iegūtais apbalvojums ir tam kārtējais pierādījums," saka SIA "TC Motors" ģenerāldirektors Andrejs Golovkins.

2007. gada "Jeep Wrangler" ir pieejams ar divām un četrām durvīm, taču tas joprojām ir saglabājis klasisko "Wrangler" izskatu un proporcijas. Jaunos "Jeep Wrangler" un četrdurvju "Wrangler Unlimited" ražo Toledo rūpnīcā Ohaio štatā, ASV, un tie ir pieejami ar ekonomisko 2.8 litru dīzeļzdinēju, kā arī 3.8 litru benzīna motoru, kurus iespējams komplektēt kā ar automātisko, tā arī mehānisko pārnesumkārbu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams