10. novembrī Ērgļos norisinājās LR čempionāta pēdējais posms trofi reidā "MG Koks kauss 2007", kurā tūrisma klases ieskaitē pirmo vietu ieguva "Jeep Club Latvia" komanda.

Lai arī "Jeep Club Latvia" šobrīd ir tapšanas stadijā, tomēr vairāki no kluba pamatlicējiem nolēma piedalīties čempionāta pēdējā posmā trofi reidā, kas norisinājās Ērgļos un to tuvējā apkārtnē.

Divi "Jeep" entuziasti Jānis Vogins un Egīls Simanovskis apvienoja spēkus, veidojot komandu ar diviem "Jeep Wrangler". Zīmīgi, ka viens no abiem auto ir šā gada "Jeep Wrangler Rubicon" modelis un nav piedzīvojis nekādas modifikācijas, izņemot riepu maiņu un vinčas uzstādīšanu. Otrs "Jeep Club" komandas "Wrangler" jau ir piedzīvojas modifikācijas, tomēr tās atbilda visiem tūrisma klases tehniskajiem noteikumiem, kas kā vienu no galvenajiem punktiem uzsver iespēju lietot auto kopējā ceļu satiksmē.

Tūrisma klases nosaukums nezinātājam varētu likt domāt par vieglu izbraucienu pa meža ceļiem, tomēr realitātē sacensību dalībniekiem bija jāpārvar mežonīgas dubļu peļķes un šauri meža ceļi, ko ikdienā izmanto mežstrādnieku smagā tehnika. Tieši šādu grūtu apstākļu dēļ tūrisma klasē bija jāstartē komandās, kur vismaz viena automašīna ir aprīkota ar vinču.

Neskatoties uz smagajiem apstākļiem un spēcīgo 16 komandu konkurenci, abas "Jeep Wrangler" automašīnas ieradās finišā. Pēc rezultātu apkopošanas izrādījās, ka "Jeep" atkal sevi ir pierādījis kā bezceļu karali, un "Jeep Club" komanda ir izcīnījusi pirmo vietu tūrisma klases ieskaitē.

Jau pavisam drīz "Jeep Club" apvienos "Jeep" entuziastus gan ar interesantām diskusijām internetā, gan izbraucieniem pie dabas un kopīgu bezceļu iekarošanu.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams