Aktrise Sāra Džesika Pārkere ir pieradusi atrasties modes pasaules kalngalā, tāpēc pēdējais sarkanā paklāja pasākums un viņas ikdienišķais tērps zvaigznes faniem un modes kritiķiem liek to nosaukt par garlaicīgu. Zvaigzne apmeklēja «Met gala 2016» ceremoniju, tērpusies baltās biksēs un žaketē.

Šajā gadā balles ģērbšanās stils bija «Manus c Machina», kas nozīmē - mode un tehnoloģija, zvaigznēm bija jāizpaužas šo vārdu piedāvātajās variācijās.

Foto: TT NYHETSBYRN

Aktrise paziņoja, ka vienmēr pieturējusies pie konkrētā pasākuma ģērbšanās stila un ieguvusi modes kritiķu, zvaigžņu un paparaci uzmanību.

Foto: TT NYHETSBYRN

Dzirdot izteicienus par savu tērpu, kuru aktrisei radīja dizainere Nina Riči, zvaigzne izteicās, ka ar savu tērpu parāda abu vārdu nozīmi; ja kādam nepatīk viņas tērps, tas nav tāpēc, ka viņa nav ievērojusi pasākuma ģērbšanās stilu, bet tāpēc, ka vienkārši nepatīk, un tā jau vairāk nav viņas problēma.

Sāra uzskata, ka vienmēr, apmeklējot pasākumus, jāievēro noteiktais ģērbšanās stils, bet kritiku par garlaicību, krāsu izvēli nav jāņem vērā, jo tā ir gaumes lieta.

Lasīt un pievienot komentāru
JAUNĀKIE FOTO
Saturs drīz būs pieejams